Sagvan Tofi: Botox mám rád, tak něco skousnu

V novém klipu kapely Botox k písničce Teď už to víš, který byl včera slavnostně pokřtěn v baru Wine Not? si zahrál mj. i Sagvan Tofi. A nedopadl dobře. V nejmenovaném nočním klubu, kde se vydařený klip točil mu o hlavu jedna z dam rozbila lahev šampáňa.

„Nebylo to tak zlý. Když jsem jednu slečnu opustil kvůli jiné a vytratil se za novým dobrodružstvím byl jsem prostě přistižen a nemohlo to dopadnout jinak. Scénář mi to předepisoval, tak nebylo, co řešit, navíc, když nešlo o bytelnou flašku, ale takovou lehkou verzi. Lahev se roztříštila, ale doktory jsem vyhledat nemusel, takže v pohodě. Kapelu Botox mám rád, tak něco skousnu, ale nesmí to být doopravdy a nesmí jít o život,“ s úsměvem vysvětlil Sagi.

Vydařený duet si střihli frontman kapely Honza Kopečný a Nelly Řehořová a dost jim to ladilo, takže si hosté akce při projekci klipu podupávali do taktu.

„Fungujeme rok a půl a tohle je náš v pořadí čtvrtý klip. Když jsem dumal o tom, s kým si duet v písničce Teď už to víš zazpívat měl jsem několik tipů, ale přiznám se, že nejžhavějším želízkem byla právě Nelly. A nakonec to tak i dopadlo. Myslím, že to bylo dobré rozhodnutí. Známe se z muzikálů a teď s námi absolvuje jako host i naše turné. Co bude dál se uvidí, zatím jsme spokojeni s tím, co momentálně děláme,“ uvedl Kopečný, kterému při křtu asistovali kolegové z kapely, samozřejmě Nelly Řehořová a moderátorka akce Radka Rosická.