Roman Šolc představil kostýmy pro hlavní představitelku muzikálu We Will Rock You

Představitelky Killer Queen z očekávaného muzikálu We Will Rock You Kamila Nývltová a Michaela Nosková se dočkaly. Jako první ze všech účinkujících si mohly vyzkoušet své kostýmy. Stály téměř sto tisíc a na svědomí je má jeden z nejvyhledávanějších kostýmních divadelních výtvarníků u nás Roman Šolc.

Již 18. dubna se v pražské Tipsport areně v české premiéře představí muzikál We Will Rock You. A přípravy jsou v plném proudu. Plné ruce práce má i kostýmní výtvarník Roman Šolc, který má na starosti všechny kostýmy. A jako první dodělal róby pro hlavní ženskou roli Killer Queeen, kterou ztvárňují Kamila Nývltová a Michaela Nosková. A ty jsou z nich nadšené.

Kamila Nývltová dokonce tvrdí, že nic podobného na sobě ještě v muzikálu neměla. “Zprvu jsem se lekla jsem se, že je hrozně velký a zajímalo mě, jak bude těžký. Když jsem si ho ale oblékla, tak jsem si připadala jako světová hvězda. Takové kostýmy totiž nosí zpěvačky, jako Beyonce nebo Jennifer Lopez. Je to opravdu hvězdný kostým a k té show se hodí. Těším se, i když jsou těžký,” přiznala Kamila s tím, že nic těžšího na sobě snad nikdy za doby své muzikálové kariéry, neměla.

“Jsou těžší, než kostýmy Angeliky. Dost ale sportuju, tak se nebojím, že bych je neunesla. Na jevišti se ale dost zapotím, než přejdu pódium. Nebudu se moct soustředit jenom na zpěv, ale i na to, abych se v kostýmu nepřevrátila. Jsem ale silná holka a něco vydržím. ” směje se zpěvačka.

Nadšená z něj je i Nosková.Kostým je úžasný. Když jsem ho viděla poprvé, nedovedla jsem si představit, jak bude vypadat. Jsem ale nadšená. Roman mě strašně překvapil. Kostýmy jsou úžasné. Cítím se v nich úžasně,” říká Míša, která své nadšení nedovedla skrýt.

I ona si ale všimla jejich váhy. “Váží dost. Váha předčila dokonce i hrošici Glórii v Madagaskaru. Nevadí mi to, protože počítám s tím, že s každým představením zhubnu tak kilo,” dodala Nosková.

Sžiji se muzikálové divy se svými kostýmy? To se uvidí již 18. dubna, kdy se v pražské Tipsport areně odehraje premiéra muzikálu, kde můžete být i vy. V prodeji jsou již ale i lístky na představení v Ostravě či v Brně.

Termíny:

18. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00

18. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00 (SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA)

25. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 14:00

25. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 19:00

16. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00

16. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00

23. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 14:00

23. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 19:00

reklama

reklama

Roman Šolc představil kostýmy pro hlavní představitelku muzikálu We Will Rock You

reklama