Rodinka jako ze žurnálu, podívejte se na tu reklamu na štěstí!

Úterý nebylo pro zpěváka, a skladatele VAŠKA NOIDA BÁRTU (35) tím nejoddychovějším. Hned za ranního kuropění opustil vyhřáté lože, zkontroloval, zda se manželce Gábině a dceři Terezce nezdají divoké sny, které by údajně okamžitě zaplašil, a s dobrým pocitem se odebral na zahradu.

Je teď prostě na roztrhání. „V Hudebním divadle Karlín jsme teď intenzivně zkoušeli muzikál Bonnie and Clyde, kde spolu s Martinem Písaříkem alternujeme hlavní mužskou roli, a odcházel jsem ráno a vracel se, skoro nepoužitelný, až večer. Bylo to náročné, ale na druhou stranu díky skvělé muzice, dramatickému příběhu a velice příjemnému panu režisérovi Antonínu Procházkovi, šla práce v pohodě. Dnes jsem měl volno, a jelikož jsem trochu zanedbal své zemědělské povinnosti, musel jsem si přivstat a posekat trávu. Takže se ke slovu dostala sekačka a drandil jsem po pozemku, až se ze mě kouřilo. Dobrá věc se ale podařila a máme před domem pokoseno,“ svěřil se Vašek, jemuž ovšem manuální činností den neskončil.

„Slíbil jsem, že přijdu sem, na Náměstí Míru na zahájení Srdíčkových dní obecně prospěšné společnosti Život dětem, která pomáhá nemocným, handicapovaným a opuštěným, kteří se ocitnou v obtížné situaci. A sliby se mají plnit, navíc, když jde o děti. Jako táta cítím tuhle potřebu pomoci strašně silně a i když mám za sebou téměř plantážnickou robotu nikdy bych se neomluvil,“ doplnil zpěvák a skladatel, kterého přišla podpořit i manželka Gábina s malou Terezkou.

„Moje holčička za chvíli oslaví druhé narozeniny. Určitě jí uděláme den plný her a radosti. A také určitě nebude jedináček. Chceme ještě minimálně jednoho potomka, ale kdy, to neplánujeme. Prostě to přijde a bude. Jestli za rok nebo dva není podstatné, důležité je, že nechceme zůstat tři,“ prozradil Vašek a šel početným divákům zazpíval své oblíbené pecky.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama