Řepka s Kristelovou dávají na trh trička. Tohle pod stromeček nechceš…

Přemýšlíte, jak se někomu pod stromeček dokonale pomstít? Pak pro vás máme naprosto ideální nápad. Stačí koupit tričko s Tomášem Řepkou, které navrhovala Kateřina Kristelová. Obdarovaný na to určitě nezapomene do konce života.

TOMÁŠ ŘEPKA (43) hází do koše všechny věci, které mají něco společného se Slavií, většina české veřejnosti ale zase bude házet do koše jeho trička. Jasně, neexistuje snad nikdo, kdo má alespoň základní vzdělání, co si ho koupí, nicméně bohužel nějaká se prodají.

Zase na druhou stranu, Řepkova třička mohou sloužit k tomu, když se budete chtít někomu pomocí dárku pod stromečkem pomstít. Takové Řepkovou tričko, které mu navíc navrhovala Kateřina Kristelová je asi to nejhorší, co můžete na Štědrý den rozbalit.

No, možná ještě triko s Ortelem, ale na druhou stranu, ten ale alespoň nechodí s Kristelovou a má zuby. Tenhle páreček je prostě naprosto k nezastavení a překvapuje každým svým krokem. Uvidíme, jak nakonec dopadne nejen Řepkova knížka, ale i ta naprosto nepotřebná trička…

reklama

reklama