Regina Řandová: Mou krevní skupinou je Angelina Jolie!

 První manželka herce Čestmíra Řandy mladšího, který v současné době žije s moderátorkou Tinou Pletánkovou a s nímž ovšem už dvacet let není, si vyrazila na vernisáž unikátní expozice věnované Tomáši Baťovi do muzea Grévin. REGINA ŘANDOVÁ (48) se zájmem omrkla „historické“ modely botek, dobové materiály a část vybavení kanceláře, kterou významný český podnikatel používal.

Přiznala, že obuv zmíněné značky má i v současné době v její rodině své příznivce. Po omrknutí expozice se chtěla vytratit. Pracovně je docela vytížená a prázdniny neprázdiny musí makat. „Mám hezkou roličku v seriálu Ohnivé kuře ovšem mojí hlavní doménou je dabing. Momentálně pracujeme na nové řadě úspěšného detektivního seriálu Myšlenky zločince. A hlavně čekám na nějaký nový film
s Angelinou Jolie, protože já jsem joliovka, což znamená, že většinu jejích rolí dabuji a je to parádní práce. Přeci jen je to velká hvězda a s chutí jí na českých obrazovkách nebo plátnech kin propůjčím svůj hlas. A také se chystám na dovolenou. Ne hned, ale na konci září, kdy slavím narozeniny a poslední dobou skoro vždy v zahraničí. Nevím ještě stoprocentně, kde to bude letos, ovšem myslím si, že Řecko. To by se mi líbilo, ovšem nechám to na manželovi,“ uvedla Regina Řandová.

Pozvání na vernisáž neodmítla ani moderátorka a modelka Petra Svoboda. „Jako každá žena i já se zajímám samozřejmě o módu a módní výrobky. Tady sice jsou ty spíše historické, ale jméno Tomáše Bati bylo zárukou kvality a zůstalo i v současné době. Tak tu nemohu chybět,“ řekla Petra a s kamarádkou si prohlédla vše, co výstava, která v Grévinu potrvá tři měsíce, nabízí.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama