Půlnoční ládovačka klanu Koktových! Ornelle zdatně sekundovala i její macatá sestra!

To je něco, dát si takhle o půlnoci do nosu! Proč ne, když na to máte postavu. Což se však rozhodně nedá říct o ženském klanu rodiný Koktových. Copak ORNELLA (23), tam je to ještě v normě. Zato její kulaťoučká ségra CHARLOTTE (19), to je mega dílo!

Právě tyhle dvě byly nejvýraznějšími postavičkami křtu knihy jejich kamarádky Olgy Path Štiplové. A protože byl samotný křest velmi vysilující, šla mnohá předsevzetí ohledně štíhlé linie stranou a děvčata, tedy Ornella a Charlotta zasedla k půlnočním hodům. Podávaly se řízečky se šťouchanými brambory a buřty na pivě.

Sparing partnera pak děvčatům Štikovým dělal bonviván a nestor pražských večírků Tomáš Gottlieb. Jsme rádi, že pil výjimečně jen pivo. Po tvrdém alkoholu totiž pěkně řádí a rád si plácne na nejednu sexy prdelku. Mnohdy pak ani netrefí domů a hledá vhodné stromy, aby se navigoval podle lišejníků.

S tím naopak nemá problém Charlotte, ta jde zřejmě vždycky tam, kde cítí jídlo. Na její postavě je to hodně vidět. Nedávno zazdila šanci stát se konečně normální ženou s mírami, které nepřipomínají slona. Svou leností a nezodpovědností však o všechny výhody přišla. A tak se znovu vrátila do starých žracích kolejí.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama