Puhajková jako obrázek. Takhle jí to sluší v košili

Sportovní noviny a Inna Puhajková je bezesporu ten správný televizní dvojboj. Takhle dáma totiž umí být na obrozvce zatraceně sexy a to klidně v košili a bez výstříhy. Nevěříte? Tak se přesvědčte.

INNA PUHAJKOVÁ (31) se do televize nedostala ani díky svému moderátorskému talentu jako spíše proto, že byl více než pět let partnerkou Jaromíra Jágra. Něco podobného se zatím žádné ženě po jeho boku nepodařilo. Sice to vypadá, že s Veronikou Kopřivovou to bude na dlouho, ale kdoví, jak to dopadne.

Původem Ukrajinka to s Jardou i fanoušky uměla a díky tomu se pevně zaryla do jejich pamětí a jen tak se nehodlá vrátit. Její Instagram je navíc také dobré sledovat. Nejenom, že se ráda fotí v bikinách a s pořádnými výstřihy, ale dokáže být také sexy v pracovním outfitu.

„Krásnou sobotu, přátelé. A nezapomeňte se kouknout na Sportovní noviny,“ lanařila během uplynulého víkendu na fotku, kde má bílou košili, nic neukazuje, ale přes to je hodně sexy. Samozřejmě komentáře na Instagramu jasně naznačovaly, že tohle se jí opět pořádně povedlo…

reklama

reklama