Proč se přítelkyně Leoše Mareše mění před očima? Stávají se z nich vlastní karikatury!

Člověk by si řekl, že když moderátor LEOŠ MAREŠ (39) vydělává miliony, tak si přítelkyně vedle sebe bude tak hýčkat, že jen pokvetou. Jenže záhadným způsobem se z nich spíš stávají své vlastní plastické karikatury, ve kterých by krásky hledal málokdo. Zářným příkladem toho je jeho současná partnerka MONIKA KOBLÍŽKOVÁ (34), které se přes noc natolik zvětšila pusa, že by ji málokdo poznal. Co s nimi Leoš provádí?

Není žádným tajemstvím, že se Leoš rád chlubí nejen svým majetkem, ale také krasavicemi po svém boku. Vždy musí být do puntíku dokonalé. Jenže se zdá, že to se svým vzhledem začínají tak přehánět, že si tím spíš škodí. Jak si jinak vysvětlit to, že se dámy mění před očima?

Naposledy svým vzhledem šokovala módní redaktorka Monika, která s moderátorem randí přes půl roku. Najednou jí natekly rty, že to vypadalo, jako by ji pobodal hmyz, nebo se o něčo popálila. Větší pravděpodobnost je ale spíš to, že si Monča řekla, že by se měla pro Leoška nějak vylepšit a nechala si do rtů píchnout botox, aby měla smyslenější rty. Bohužel vypadá jako nepovedený kačer.

Jenže Monika není jediná, která zatoužila po vylepšení image. Marešova předešlá přítelkyně PETRA FALTÝNOVÁ (37) zase vedle něj dost zestárla. Ze všech těch mejdanů se jí udělaly ve tváři vrásky a vypadala starší. Když ji člověk viděl, tak si myslel, že zrovna vstala. Takové měla kruhy pod očima. Teď se ale snaží dát dohromady na Floridě, kde nabírá novou sílu. I když podle našich zdrojů z Miami se ani tam večírkům nevyhýbá a umí se láhvi podívat a na dno.

Zůstává otázkou, jak se na vzhledu svých holek podepisuje sám moderátor, který je proslulý tím, že přítelkyně musí být vytuněné. Možná, že touha po tom být perfektní a strachu, že je Leoš opustí, je vede k dobrovolnému mučení sama sebe a dělat ze sebe takové příšerky, které mají ke kráse daleko.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Proč se přítelkyně Leoše Mareše mění před očima? Stávají se z nich vlastní karikatury!

reklama