Proč se Michal Bragagnolo ze 4 Tenorů málem neoženil? Ještě teď mu to hlava nebere

Přestože má sólista Národního divadla Michal Bragagnolo už jednu „jako“svatbu a svatební mejdan s přáteli za sebou, musel ještě svoje manželství s tanečnicí Denisou Wisch posvětit před zákonem. Ale nebyla by to správná veselka, kdyby nedošlo k nečekané komplikaci!

„Denisce ráno bohužel nevyšla slečna, která jí měla dělat vlasy, proto jsme rychle hledali nějaký záskok. Dost jsme se kolem toho najezdili a tak se stalo, že jsem zapomněl doma oblek, ve kterém jsem se měl ženit. Musel jsem se vracet domů a jen taktak jsme stihli svatbu. Že lidé zapomenou prstýnky nebo kytku, to jsem slyšel, ale že já zapomenu oblek, to by mě v životě nenapadlo,“ nevěřícně kroutil hlavou Michal.

Svatební obřad konal na zahradě hradu Karlštejn a oddávajícím nebyl nikdo jiný než místostarosta Karlštejna Janis Sidovský, mimo jiné též producent úspěšného vokálního seskupení 4 Tenoři, ve kterém Michal Bragagnolo zpívá. „Tím, že Janise znám, jsem neměl ani trému. Ale je pravda, že jsem dneska k té svatbě přistupoval úplně jinak, zodpovědněji. Už jsem na sobě poznal, že jde do tuhého,“ smál se ženich.

To mladá paní Denisa Bragagnolo měla úplně jiné starosti. Přemýšlela, s čím po návratu domů rozhodně nebudou otálet. „Snad si konečně užijeme svatební noc. Při té první svatbě na ní nebyl moc čas, končili jsme pozdě v noci a už brzo ráno jsme museli odevzdat prostory. Tak teď si to vynahradíme.“

Svatební cestu už podnikat nemusejí. Před týdnem se novomanželé vrátili od moře a za pár dní zase odjíždějí na tábor, zaměřený na talentované děti. Michal bude dětem dávat základy zpěvu a Denisa tance. A co vlastní děti? Uvažují Michal a Denisa už o vlastním potomkovi? „Na to je ještě čas, ale když to přijde, tak to přijde a budeme se těšit,“ shodli se novomanželé.

Foto: Herminapress

 

Předchozí článekDnešní dávka kvalitního humoru! Tohle vám vylepší pracovní den!
Další článekRytmus si užil Hungaroring: Nová posila týmu Alfa Romeo Racing?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno