Proč má Jágrova holka vyhráno? 6 důvodů, proč ho Kopřivová dostane do chomoutu!

Teprve před pár dny JAROMÍR JÁGR (44) konečně potvrdil vztah s krásnou modelkou VERONIKOU KOPŘIVOVOU (24) přes sociální sít, ale už teď je jasné, že jeho milenka má oproti předchozím partnerkám dost navrch. Přeci se kadeřnice z Teplic nevzdá takového úlovku, jakým je pohádkově bohatý hokejista, to by byla pěkně padlá na hlavu. Na tom, že ho jednou dotlačí k oltáři vehementně pracuje. Jakto, že zrovna téhle nenápadné blondýnce, by se podařilo nemožné?

1. OVLÁDÁ DOMÁCÍ KUCHYNI
Co si budeme povídat, to je nejen pro Jardu, ale i pro jeho přísnou maminku, dost velká podmínka. Předešlé přítelkyně na domácí práce moc nebyly. Podle našich informací třeba Inna Puhajková raději chodila na manikůru nebo na kosmetiku, než aby se starala o rodinný krb. To je ale pravý opak Veroniky. Pro tu je Jarda a jeho pohodlí a spokojenost středobod vesmíru, což hokejistovi dělá dobře i na egu.

2. MILUJE SPORT
Samozřejmostí každé přítelkyně sportovce je to, že ho doprovází na zápasy a z plných plic fandí. Jarda však potřebuje, aby se o něj zajímala aktivně, rozebírala s ním, v čem byl dobrý a co mu právě nešlo. V tom je pro něj Veronika jedno ucho. A sport jí taky není cizí. Zamilovala se do fitness a za to sklízí ovoce. Její tělo Jardu tak rozrajcovalo, že ji už ubytoval u sebe na Floridě.

3. RODINA SI MODELKU ZAMILOVALA
Podle našich informací se i přes svůj nízký věk zalíbila „mama Jágr“, což je největší plus pro jakoukoliv holku v Jaromírově životě. Přeci jen má dost velký vliv na Jardovo rozhodování. Prý se paní Jágrové líbí, jak se Veronika umí o jejího syna postarat. Přesto, že se ještě neviděly naživo, jen přes video, které si posílali na Vánoce, tak pochopila, že je Jarda až po uši zamilovaný a už by se také ráda dočkala vnoučat.

4. KARIÉRA JÍ NIC NEŘÍKÁ
Teda alespoň prozatím. Veronice nedělalo problém si zabalit pár švestech a začít žít život hokejové přítelkyně, která se stará o domácnost. Modeling hodila za hlavu, nemá ambice jako Inna dostat se do televize, prostě chce žít Jardův život. Samozřejmě to je začátek vztahu, tak se může ještě vybarvit a být kariéristka. Ale zatím, je z ní sexy domácí puťka, což Jardovi imponuje.

5. VĚK JARDA NEZASTAVÍ
Ano, sice chce může hrát až do padesáti. Ale sám už pomalu přemýšlí, aby pak nebyl moc starý na to být tátou a měl sílu vychovávat malé špunty.

6. JE VĚŘÍCÍ
To pro Jágra znamená opravdu hodně. On pravoslavné církvi doslova propadl a říká, že díky tomu má stále sílu hrát vrcholově hokej. I Veronika ráda zajde do kostela. Dokonce se i fotí na Instagram s dost viditelným křížkem na krku. Tím si Jardu rozhodně získala.

Foto: sociální sítě

reklama

reklama