Pro všechny nadšence cestování je na českém trhu další cestovatelská rubrika

Dobrodruzi a cestovatelé Jindřich Čanda, který je profesí koučem a současně partnerem renomovaného pražského fitness studia I am Fit a jeho přítelkyně, muzikálová zpěvačka Míša Nosková se rozhodli pravidelně sdílet své zážitky z jejich cest. V cestovatelském magazínu JO TOP CESTOVÁNÍ mají svoji rubriku. www.jotopcestovani.cz

Nabídnout toho mají opravdu hodně. Jen za posledních pár měsíců mají zážitky hned z několika kontinentů. Poutavé, zajímavé a dobrodružné. Tak by se daly ve zkratce popsat jejich zážitky. A na co všechno se v jejich nové rubrice můžete těšit? Na dobrodružství z Afriky nebo Indie, na spoustu rad a dobrodružných příběhů. Na zajímavé rozhovory se zástupci jednotlivých ambasád a cestovních kanceláří. Dále se dozvíte spoustu užitečných informací ze zajímavých destinací, tipy a různá doporučení z daných destinací.

Součástí této rubriky budou samozřejmě i soutěže o atraktivní ceny a to nejdůležitější – budete si moc vybrat i z nabídky zájezdů, které Jindřich s Míšou nabízejí a na kterých budou vašimi průvodci.

reklama

reklama

Pro všechny nadšence cestování je na českém trhu další cestovatelská rubrika

reklama