Přítelkyni Ivana Vyskočila šlo o život! Dovolenou skončili ve špitále!

Dovolená v Chorvatsku se během pár hodin změnila IVANU VYSKOČILOVI (70) a jeho přítelkyni Romaně v boj o život. Zbývalo jen pár minut, aby se dovolenkový sen změnil v tragédii.

Rozhodně to není žádné plácání do vody. „Když si na to vzpomenu, ještě teď mi naskakuje husí kůže. Dovolená, která pár dnů probíhala v klidu a pohodě vzala rychlý obrat. Romaně začalo být špatně a dostala silné křeče v břiše. Nechtěl jsem vyhledávat místní nemocnici, věřím našim doktorům, tak jsme okamžitě naskákali do auta a vyrazili k domovu. Předpisy nepředpisy, jeli jsme vlastně s nožem na krku a věděli, že musíme do nemocnice. Měl jsem o ni děsný strach, v autě postupem času přestala komunikovat a říkal jsem si, holka vydrž do Plzně. Bohužel, nešlo to. Bylo to s ní horší a horší, takže jsme skončili dříve, v nemocnici v Klatovech,“ řekl nám Ivan Vyskočil.

Jak uvedl, to už jeho přítelkyně skoro o sobě nevěděla a jak se později od doktorů dozvěděl, její život opravdu visel na hodně tenkém vlásku. Když praskne slepé střevo jde o boj o život. Naštěstí Romana ho na poslední chvíli vyhrála. „Přijeli jsme ne za pět minut, ale doslova za minutu dvanáct. Okamžitě šla na operaci a teď už je všechno zlé, jak se zdá, pryč a naštěstí i minulostí. Zaplaťbůh. Můj ohromný dík patří lékařům a sestřičkám v klatovské nemocnici, velice šikovnému, slušnému a vynikajícímu personálu. Proti nim a zdejší nemocnici je ona televizní Ordinace v Růžové zahradě jen obyčejnou sekyrárnou. Vzpomínkou na to drama, které jsme prožili, jsou tři díry v Romanině břiše, což je naprosto zanedbatelné, když konečně zase vidím, jak se na mě holka jedna z postele usmívá,“ dodal Ivan Vyskočil.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama