Přítelkyně Jaromíra Jágra chce být slavnější než hokejista! Trapné komentáře ti ale nepomůžou!

Zdálo se, že si JAROMÍR JÁGR (44) konečně našel slušné a skromné děvče. Jenže postupem času to vypadá, že mu VERONIKA KOPŘIVOVÁ (24) začíná přerůstat přes hlavu. Asi si myslí, že je vtipnější, než její přítel a vybuduje si vlastní „hokejovou rodinu“. Jenže to se holka krutě plete.

Když se jeho fanatické fanynky uklidnily a konečně vzaly na milost novou milenku hokejového boha, tak si to Veronika začíná kazit sama. Snaží se předčit Jardu v psaní statusů a zkouší být i rádoby vtipná. Jenže málokdo jí to žere. Chce se jen zviditelnit na slávě hokejisty, který je do ní zamilovaný a nevidí, že ho modelka využívá.

Do té doby, než začala bydlet s Jardou na Floridě, tak si na Facebook dávala maximálně nové šaty, které se pak snažila přes internet prodat. Ale teď píše samé duchaplné statusy, nad kterými by se lidi měli zamyslet a přestat ji vnímat nikoli jako hokejovou partnerku a ramínko na šaty, ale jako filosofku, která ví, co život obnáší. Teplická kadeřnice je k smíchu.

Raději by se měla stáhnout, nepouštět do světa svá moudra, zůstat u plotny a vařit hokejistovi jídlo, což se od ní očekává. Na její názor není nikdo zvědavý. Verčo, nikoho nezajímají tvé myšlenky, stejně jako nikdy nezajímaly teplické fotbalisty.

Foto: sociální sítě

 

 

reklama

reklama