Přítelkyni hokejisty Neuwirtha si vzal do parády Renč! Jak to se známým proutníkem dopadne?

Navzdory tomu, že se KAROLINA GUDASOVÁ (23) jako malá chtěla stát krasobruslařkou, má na svůj věk odstartovanou velmi zajímavou kariéru herečky a zpěvačky. Práce na tomto muzikálu je pro ni tedy velká příležitost, protože se jedná o hlavní ženskou roli, a vzhledem k tomu, že jsou zde spojeny obě profese, je Karolina nabitá energií a velkou vášní pro práci.

Přijde do styku s mnoha zajímavými a vlivnými muži. Může to nějak ovlivnit její nový vztah s hokejistou Michalem Neuwirthem? Když měl při natáčení hudby k muzikálu Mefisto orchestr pauzu, využili toho někteří tvůrci a herci a šli na chvíli ven. Příležitosti se ihned ujala fotografka a požádala režiséra muzikálu o společnou fotografii s muzikálovou Markétkou Karolinou Gudasovou. „Já se s Karolinou raději nebudu fotografovat, to z nás média hned udělají novou dvojici,“ bránil se společné fotografii Filip Renč. „Nejsem hokejka,“ vtipně dodal a naznačoval tak svými pohyby provokujíc Karolinu.

Nakonec se i modlil, aby nevznikla nová aféra. Karolina má ale jasno: „Filip Renč je muž na svém místě. Velmi ho obdivuji, a co se týče naší spolupráce, mám z toho dobrý pocit. Na zkouškách je a ještě bude sranda. Hned mi řekl, že jestli se chystám na dovolenou, tak ať se držím a nepřiberu,“ směje se a dodává, „je to ale pořád v rámci přátelských pracovních vztahů, miluji Michala a umím oddělit lásku a kariéru.“ S Michalem se stále ještě poznávají, ale už ze začátku vztahu si museli vyjasnit pár pravidel. Karolina během své kariéry přijde do styku s mnoha muži a vzhledem k tomu, že je Michal poměrně často v zámoří, otázka důvěry musí být základním pilířem vztahu. „Michal na začátku trochu žárlil, ale zejména proto, že nevěděl, co může od mé práce očekávat. Teď už si ale zvykl a nemá důvod žárlit,“ vysvětluje Karolina.

Karolina je mladá dívka, a i když tráví převážnou většinu svého času hraním, zpěvem, učením a schůzkami, chce si také užívat života naplno. Se svým novým přítelem již byli na romantické dovolené v Sardinii. Čeká je tedy ještě jeden výlet do zahraničí a pak už jen poslední společný měsíc, než Michal odletí zpět do Ameriky. „Jako výhodu vnímám to, že jsem si s sebou nevzala scénář, takže jsem si dovolenou náramně užila a nemusela jsem se denně učit,“ uvedla Karolina.

Michal bude na premiéru muzikálu Mefisto, která se koná na začátku listopadu, v USA, a tak Karolina doufá, že mu jeho tréninkový plán dovolí se alespoň přijet podívat na některou ze zkoušek a Karolinu tak podpořit: „Vysvětlila jsem Michalovi stručně děj a byl vcelku překvapen, například, že má postava Markétky je dohnána okolnostmi k vraždě vlastního dítěte. Vzbudilo to v něm velkou zvědavost, a proto by mne chtěl vidět alespoň při zkouškách.“ 

Foto: Muzikál Mefisto, archiv Karoliny Gudasové

reklama

reklama