Před koncertem Olgy Lounové tekla krev a mizely kilogramy

O tom, že uspořádat vlastní galakoncert není jednoduchá záležitost, se přesvědčila zpěvačka Olga Lounová. Díky náročnému tréninku akrobacie na kruhu s tanečnicí Luu a tvrdé práci v posilovně s profesionálním trenérem Jiřím Vilímkem, se v pravdě megalomanská Jsem optimista show 2018 ve Foru Karlín zdařila na jedničku, nicméně o faktu, že to že to vše nebyla procházka růžovým sadem, svědčí jednak ztráta šesti kilogramů z jejího váhového průměru a nouze nebyla ani o drobná zranění.

„Nebylo to nic dramatického, jen jsem si při tréninku přivodila pár modřin a nějakou tu odřeninu. Pár kapek mé krve sice ukáplo, ale v tom fofru před samotnou show to člověk ani nevnímá“ přiznala zpěvačka. „Na druhou stranu jsem onen váhový úbytek s radostí přivítala, protože kostýmy, které jsem střídala jeden za druhým, byly tak přiléhavé, že by byl každý „špek“ okamžitě odhalen, navíc když zpíváte hlavou dolů,“ přiznala Olga.

Samotné kostýmy připravilo několik návrhářů. Od prověřených jmen jako je Poner (od nich vynesla nádherné bílé šaty), Roman Šolc, který obléká účinkující Tvoje tvář má známý hlas, tak i od mladých nadějných návrhářů Karel Jinda a David Hanykýř. Velmi netradiční a velkolepou show, která se v Čechách hned tak nevidí, doplnilo přes 100 účinkujících. Včetně vzácných hostů, kterými byli zpěvák Sebastian s písní Toulavá, kapela Poetika s písní Zkouším žít, Kamila Nývltová s již ověřeným hitem Kilo sem, kilo tam a Eliška Mrázová, která s Olgou zazpívala premiérově nový duet. Křtu nového CD se velmi vtipně chopil Roman Vojtek se svou přítelkyní Petrou Vraspírovou a dcerkou Editkou. Za odměnu Roman dostal třílitrovku rumu i s vlastní fotografií na etiketě.

Během koncertu se nikdo ani na vteřinu nenudil. Od výbuchů, po divoké tance, během nichž Olga vystřídala 8 různých převleků. Samotný začátek byl velmi překvapivý tím, že Olga přijela do haly svým závodním speciálem, ze kterého poté vylezla a začala zpívat.

Foto: Herminapress

reklama

reklama