Prázdniny se blíží, Anety Langerové se to však týkat nebude!

Zpěvačka ANETA LANGEROVÁ (23) má důvod k radosti. Před rokem a půl vydala velice úspěšné cédéčko Na Radosti, téměř okamžitě rozjela s kapelou hojně navštěvovanou Na Radosti Tour a včera pokřtila i svoji první vinylovou desku.

Jak jinak, než už zmíněný titul Na Radosti. „Mám tahle velká elpíčka ráda, doma jich mám řadu, a když si chci odpočinout, zapřemýšlet si, dát si v klidu kávu, tak si pustím na gramofonu některé z těch alb, které provází takové ševelení jehly v drážkách. Je to velice příjemné a jsem ráda, že se cécéčko Na Radosti dnes objevuje i v téhle vinylové podobě,“ nechala se slyšet Aneta na křtu zmíněné desky.

Za kmotru si vybrala svoji kamarádku, herečku Báru Hrzánovou. „Já znám všechny Anetiny písničky zpaměti. Cédéčko Na Radosti, které mám hned od jeho vydání v roce 2014, je mým průvodcem na cestách, když vyjíždíme hrát mimo Prahu. Mám ho v autě puštěné skoro pořád a i kolegové, které vezu už většinu skladeb znají, takže si je ne sice profesionálně, ale radostně pobrukujeme,“ uvedla kmotra Hrzánová.

Blíží se pomalu prázdniny, volno a dovolené. Kam se chystá Aneta Lengerová? „Letos jsem musela prázdniny odepsat. Ale docela ráda. Chystáme pokračování našeho Na Radosti Tour, budeme vystupovatv amfiteátrech, na nádvoří zámků, pojedeme třeba na Kunětickou horu, do Třeboně, Moravského Krumlova, Telče a mnoha dalších měst a čekají nás i koncerty se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu na Smetanově Litomyšli nebo s Karlovarským symfonickým orchestrem v Karlových Varech. Program bohatý, malinko náročný, ale těšíme se,“ informovala Aneta Langerová a odběhla na improvizované pódium, kde s kapelou zahrála pár písniček.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama