Petra Janů to klidně přiznala! Zpívala namazaná!

„Je to letos poprvé a určitě ne naposledy. Pokud hrajete venku, svítí na vás sluníčko, tak to prostě jinak nejde, než se pořádně namazat,“ vysvětlila jedna z hvězd koncertu v letním amfiteátru na Konopišti, zpěvačka PETRA JANŮ (63), a důkladně vtírala opalovací krém.

„Jsem tu už poněkolikáté a určitě přijedu i na další a další oslavné party. Blaník je jedno z mála rádií, které hraje převážně českou muziku a navíc všichni, kteří se kolem něj točí, patří k mým kamarádům. A nikdy u nich nevidím takový ten přezíravý nadhled ke stáří. Jsem tu ráda a moment, jdu na to,“ doplnila usměvavá zpěvačka a vyrazila na jeviště.

Po třičtvrtě hodinovém vystoupení se vrátila do zákulisí lehce splavená, neboť při zpěvu nešetřila ani baletními kreacemi, stejně i lehce opálená, díky namazání a v dobrém rozmaru. „Tohle vystoupení tady neberu jako práci. Čím jsem starší tak beru muziku jako relax. I když jsem po koncertu unavená jako kotě, tak ta únava je příjemná. Určitě ji zná každý, který dělá cokoli, co ho baví. Jste hotovej, ovšem nádherně,“ vysvětlila Petra, která přiznala i řadu změn ve svém životě.

„Mám novou kapelu, novou manažerku, chystán novinkové album a doktorka Ivanka Němečková mi udělala novej obličej. To je člověk, který mi pomáhá plout proti proudu času. Takže jsem celá nová, jupí. Jen ti chlapi mě nějak moc nechtěj. Asi se mně bojej. Ale nevadí mi to, já mám spoustu kamarádů. A vo tom to je,“ dodala Petra Janů a zavřela se v šatně, aby se mohla zrestaurovat na cestu domů.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama