Petr Čtvrtníček: Jsem nesmlouvavý. Vyhraje ten, kdo dá víc!

Ač by rozhodně nebyl ozdobou krasobruslařských soutěží natož hokejistou, přesto má k ledu blízko. PETR ČTVRTNÍČEK (51) si oblíbil roli sudího a bdí nad „čistotou“ hokejových klání. Když dostane příležitost nasadí své apartní šlajfky (brusle na kličku), rozhodcovský dres a jde na věc.

„Jako rozhodčí jsem nesmlouvavý a trestám, co vidím i mnohdy, co nevidím. Záleží na tom, který z týmů nabídne větší „všimné“. Znáte to, taky si chci dopřát dovolenou, takže někdo ji zaplatit musí,“ svěřil se Petr o přestávce hokejového zápasu mezi týmy bývalých reprezentantů, tedy Old Stars a mančaftem Zátoka, který se odehrál v Lipencích v rámci 49 pokračování seriálu TV Prima Přístav. „Zatím se chlapci moc nepředvedli, takže výsledek tohohle utkání je stále otevřený jako moje peněženka. Stejně bych vám ho neprozradil, ale když budete chtít vědět, jak dopadl, pusťte si pokračování Přístavu v březnu,“ dodal Čtvrtníček a vrátil se zpět k rozhodování. Borci obou týmů makali na plno, až se z nich kouřilo.

Polevit jim nedovolili skandující fanoušci, mezi nimiž nechyběla třeba Bára Mottlová, Jitka Schneiderová nebo Kateřina Hrachovcová. Činili se jak bývalí reprezentanti, Jirkové Hrdina a Šlégr nebo Milan Tichý, ale i herci Martinové Zounar a Dejdar nebo Filip Blažek. „Dlouho jsem na bruslích nebyl. Zkusil jsem si to jen jednou před tímhle natáčením a víte, že mě to chytlo? Určitě boty s bruslemi hned tak neodložím, ale promenovat se na nich budu spíše pro radost a ne vrcholově,“ vysvětlil s úsměvem Filip Blažek a s kolegy se pustil opět do boje.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama