Peroutka a Gášpárová zase bok po boku. Tentokrát v pořadí prestižní Kissparády

Kuře chce být moudřejší než slepice, říká jedno staré přísloví. Za hrabavého opeřence sice nepovažujeme ani Milana Peroutku a už vůbec ne Gabrielu Gášpárovou, ovšem v případě jejich hitů opravdu začátečník předčil profesionála. Alespoň pokud jde o sledovanost na YouTube a pořadí v Kissparádě.

Každou středu můžete na rádiu Kiss od 20. do 22. hodin slyšet patnáct aktuálních hitů podle posluchačů této stanice. Prestižní hitparádou provázejí Veronika Stýblová a DJ Basslicker.  I oni se možná diví, jak dobře si vede herečka a modelka (v tomto případě i zpěvačka) Gabriela Gášpárová. Její song Díky, který nazpívala s talentovanou Karolínkou Lískovcovou, je dokonce výše, než písnička Milana Peroutky Svítání. A to si Peroutka sexy brunetku nedávno vybral do svého nového videoklipu! Takže to vypadá, že „kuře“ je v tomto případě opravdu lepší, než „slepice“ a oba se znovu objevili bok po boku, tentokrát v pořadí Kissparády.

Na druhou stranu to vlastně až takové překvapení není. Kdo má trochu přehled o dění na YouTube, tak jistě ví, že Gášpárové Díky už vidělo téměř 200 tisíc lidí. Peroutka se může pochlubit číslem mnohem nižším, jeho Svítání vidělo „jen“ něco málo přes 65 tisíc fanoušků. Možná Gabriela nakonec přehodnotí svou původní myšlenku, že se zpívání nebude příliš věnovat. Protože by to byla opravdu škoda. Zpívá opravdu hezky, měla také výbornou učitelku v podobě Lindy Finkové. Tak uvidíme…

Odkaz na videoklip Díky:

Odkaz na videoklip Svítání:

https://www.youtube.com/watch?v=Q6KVNssMfQs
reklama

reklama