Perkausová už hledí do propasti! Milenec dostal kopačky, jí hrozí vyhazov každým dnem!

Na každé prase se vaří voda, zní jedno české přísloví. Jiné zase říká, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Sami si vyberte, které se vám líbí více. V každém případě dny moderátory EVY PERKAUSOVÉ (21) jsou na Primě zřejmě definitivně sečteny. Vaz jí zlomí nejen neprofesionalita, ale také vyhazov milence, režiséra Top Staru Adriana Stojkova.

Proč jsme vlastně začínali příslovím? Protože na prsatou blondýnu sednou jak zadek na hrnec. Dostala šanci stát se hvězdou. Jenže si ji nevážila a místo toho, aby na sobě začala pracovat, hráblo jí a sama sebe pasovala do role slečny Dokonalé. Jako moderátorka je podprůměrná a nebýt Stojkova, který nad ní držel ochranou ruku, už dávno by vyletěla jako papírový čertík z krabičky. „Všechno se kvůli ní musí přetáčet. Není schopna říct pár souvislých vět. Lže jak tiskne, a to média neodpouštějí. Dokonce zapřela vlastního tátu. Ale Adrian ji bránil přesto, že z toho byli všichni otráveni jako zrní na myši. Prostě peklo,“ prozradil nám zdroj přímo z televize. Stojkov však šel ještě dál!

Jelikož je od přírody žárlivý (nejspíš proto, že není moc hezký a nevěří si), tak prý nakázal kostymérkám, aby Evu oblékaly jako starou mladou. Místo sexy jedenadvácitky se tak na obrazovkách objevovala vyžilá pětatřicítka. A to už je moc! Sledovanost mizerná, o číslech kolem milionu z časů Kubelkové nebo Bočanové si bossové Primy mohli nechat maximálně tak zdát v nějakých hodně divokých snech. Něco se muselo stát a tím něčím je kopačka pro Stojkova. Logický a nutný krok televize. Sice má být převelen na jiný projekt, ale tomu věříme asi stejně, jako že se Perkausová někdy naučí moderovat.

A co teď? Vlastně vůbec nic. Nebohá Evička si zahraje na chudinku u režiséra, který nahradí Adriana. A buď jí to vyjde a ona se zase nějaký ten pátek udrží, nebo si rovnou sbalí svých pět švestek a půjde o dům dál. Otázkou je, jaký bude mít baráček adresu. Protože dobrovolně ji žádná televize vzít nemůže, pokud nechce skončit. Milenec jí tentokrát nemůže, protože Stojkov jako s bídou průměrný rejža má stejný vliv jako bába Dýmáková z Horní Dolní v Praze. Navíc těžko předpokládat, že chudý chlapec si udrží status milence. Evička nutně potřebuje ulovit větší rybku. Nejlépe zlatou.

Foto: Herminapress, Palyboy

 

 

 

reklama

reklama