Perkausová se připravuje na mateřství? Slušelo by jí to!

Moderátorka primáckého Top Staru EVA PERKAUSOVÁ (21) je ženou mnoha tváří. Poslední rok je v médiích pomalu víc než Karel Gott. Na rozdíl od něj však budí poměrně rozporuplné reakce.

Má už svou základnu fanoušků, kteří ji budou obdivovat, i když se vysmrká nebo sáhne na levé oko. Pak jsou tací, kteří jí nemohou přijít na jméno. Podle nich nesahá ani po kotníky Kubelkové nebo Bočanové, kteří pořad moderovaly před ní. Zároveň tvrdí, že prsatá blondýna lže, kudy chodí. Buď jak buď, Eva se v českém showbyznyse zabydlela.

Nedávno se na ni provalilo, že prý randí se režisérem Adrianem Stojkovem, který obhospodařoval Evu Decastelo, Terezu Pergnerovou, dokonce údajně i šéfovou moderátorky a další celebritky. Možná je jen náhoda, že si Perkausová na svůj facebookový profil postovala fotku s malou neteří. Nebo snad myslí vztah vážně a uvažuje o rodině a s Adrianem je to čistá láska? Nejen, že je na to podle nás ještě příliš mladá. Ale kariéra by šla do kopru, což teď nemůže připustit. Pokud by vypadala z mediálního kolotoče, jen těžko by naskakovala. Takovou pozici, jako třeba Lucie Borhyová, která porodila a pak se v klidu vrátila na stejnou pozici se stejnou popularitou, totiž zdaleka nemá…

Foto: Facebook

reklama

reklama