Pavel Trávníček má pech! „Z manželky mi udělali trpaslíka!“

Jako kluk měl rád triky a kouzla a několik jich prý i uměl a bavil kamarády. Svoji zručnost ale dále nerozvíjel, a tak se v čarodějnickém řemesle příliš neposunul. Herec PAVEL TRÁVNÍČEK (65) se přesto rozhodl si zase něco nového vyzkoušet, a proto spolu s manželkou navštívili galaprogram třináctého ročníku Mezinárodního festivalu moderní magie v Divadle kouzel Pavla Kožíška. A děly se věci.

Známý a uznávaný čaroděj hned páru nabídl, že si s nimi pár triků vyzkouší. A jak řekl, tak i udělal. Moniku Trávníčkovou před zraky jejího manžela a za asistence svého učedníka Daniela nacpal do úhledné „bedny“ a za pár vteřin slisoval. Z vcelku průměrně vysoké ženštiny vyrobil ženu téměř kapesní.

„Ke Kožíškovi už nejdu. Udělal mi z manželky trpaslíka, což je možná na spotřebu pro rodinný rozpočet vítaná možnost, ale co si jako chlap počnu s prtětem. Okamžitě jí chci vrátit do původního stavu,“ kategoricky, ale s úsměvem na tváří příkázal mágovi Pavel Trávníček. A jelikož se přání mají plnit nejen o Vánocích, Pavel Kožíšek mu ho hbitě splnil a spokojený herec už k dalším experimentům s jeho drahou polovičkou raději souhlas nedal.

Foto: Herminapress
reklama

reklama