Parádní fotky vycházející hvězdy Gášpárové: Toto je práce Richarda Nowaka

Čas od času se objeví dívka, která zazáří ve světě českého modelingu. Často si také střihne roličku v nějakém filmu a…její hvězda zhasne. Jen velmi výjimečně se najde kráska, se kterou může showbyznys počítat dlouhodobě. Přesně tak to vypadá se sexy Moravankou Gabrielou Gášpárovou. 

Každá modelka musí samozřejmě mít odpovídající book k prezentacím, na castingy apod. Gabriela zatím měla štěstí na dobré fotografy. Jedním z nich je Richard Nowak, který jí udělal úžasné portfolio černobílých snímků. „Bylo skvělé s ním fotit. Naprostý profesionál a užili jsme si i dost srandy,” usmívala se spokojená Gášpárová, která už má za sebou focení pro prestižní společnosti jako je například Sencor, bude na titulce Playboye a má jisté role ve filmech. Na stejné notě byl naladění i fotograf. „Ne každá modelka bere svou práci vážně a už vůbec ne každá dívka ví, že čím více sebe sama do toho dá, tím bude výsledek lepší. Gábina je v těchto i dalších ohledech perfektní,“ pochválil sexy brunetku.

Nowak není v branži žádným zelenáčem. Jako vyhledávač talentů má úspěchy, má čich na vycházející hvězdy, ale samozřejmě má už za sebou i focení „hotových“ celebrit. Někdo by si mohl myslet, že stačí mačkat spoušť a fotky se vlastně udělají velmi snadno. Nic není vzdálenější pravdě. Za kvalitním snímkem jsou většinou hodiny práci jak v přípravě, tak i posprodukci. Samozřejmostí je investice do odpovídajícího vybavení. Každopádně Nowak patří k tomu nejlepšímu, co lze mezi českými fotografy najít. Nakonec podívejte se sami na jeho fotky krásné Gábiny…

Foto: Richard Nowak

reklama

reklama

Parádní fotky vycházející hvězdy Gášpárové: Toto je práce Richarda Nowaka

reklama