Pánové, tahle kočka je volná! Necháte ji vypadnout z České Miss?

Ani vybroušený diamant nezáří tak, jako úsměv finalistky České Miss Michaely Šmejkalové. Její tělo by mohlo být vzorem pro antické sochaře. Přesto reálně hrozí, že z letošního ročníku soutěže vypadne.

Pánové, jestli nejste na prsaté blondýny, tak už dál ani nečtěte. Míša stejně není vás tip, tak proč by vás měla zajímat? Vy všichni ostatní, zbystřete pozornost! Formát probíhajícího ročníku České Miss je totiž takový, že právě nyní šesti dívkám hrozí, že nepostoupí na finálový večer. Čtyři z nich tam nakonec díky hlasům fanoušků proklouznou, dvě dostanou padáka bez možnosti návratu. Šmejkalová je v téhle skupince. Potřebuje tedy každou pomocnou ruku s mobilním telefonem.

A když pošlete opravdu hodně hlasů, třeba ji pak ukecáte na společnou večeři. Nakonec, nic by tomu nebránilo. Blondýnka z jihu Čech je totiž sama, žádná vážná známost ji nelimituje absolutně v ničem. „Partnera nemám, to je pravda. Proč se na to ptáte?“ nechápala. Ááále, to my jenom tak, aby řeč nestála. Dokonce se ani nemusíte bát, že by na ni stály zástupy ctitelů. Je totiž momentálně tak vytížená školou, přehlídkami a focením, že na nic jiného nemá čas. Nicméně co není, může už brzy být.

O tom, že rozhodně neprohloupíte, když ji pošlete do finále České Miss, svědčí i fotky, které má „na svědomí“ Ivan Štefko. O make up se postarala Dita Bezděková. Zkrátka všichni tři odvedli parádní práci. Na vás je už jen to, abyste ji řádně ocenili. Hlasovat pro Míšu můžete ZDE.

Foto: Ivan Štefko

reklama

reklama