Operní diva Andrea Kalivodová jako sexy učitelka zpěvu! Slušelo jí to!

Operní diva ANDREA KALIVODOVÁ (38) zazářila na konci března na netradiční akci. Při příležitosti Dne učitelů vystupovala v Pardubicích před pedagogy z mateřských, základních, středních i vysokých škol. Sklidila standing ovation a učitele má naprosto pod palcem. Že by chtěla synkovi Adrianovi zajistit do budoucna protekci?

Česká mezzosopranistka a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová vidí mezi zpěvem na jevišti a učitelstvím velkou paralelu a do budoucna by se nebránila ani zpěv vyučovat. „Povolání učitele je podle mého názoru velkou řeholí. Je to podobné jako vystupování na jevišti, jdete s kůží na trh. K pedagogům mám velkou úctu a respekt. Obdivuji jejich vytrvalost předávat své znalosti žákům a studentům. V současnosti jsem velmi zaneprázdněná, ale do budoucna bych se vyučování zpěvu nebránila. Podporuji základní umělecké školy, na základní umělecké škole v Dolních Břežanech si nenechám ujít ani chystaný koncert nejlepších žáků,“ sdělila operní pěvkyně, která kromě úžasně pronikavého hlasu veřejnost okouzlila i svými sexy černými přiléhavými šaty s hlubokým výstřihem. Takto okouzlující učitelka by byla jistě pro mnohé studenty skutečně za odměnu.

Andrea Kalivodová, která se v současnosti chystá na projekt Královna zpěvu Ema Destinová ve spolupráci s herečkou Barborou Kodetovou a klavíristkou Ladislavou Vondráčkovou, vystupovala v Pardubicích již poněkolikáté. Akci organizovala místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluše Horská. Nechyběl ani prorektor pro rozvoj profesor Petr Vorel a o zábavu se postaralo i taneční vystoupení manželek a partnerek hokejistů pardubického A týmu s názvem Dynamo Ladies nebo nevidomý absolvent Deylovy konzervatoře Pavel Diblík.

Foto: archiv

 

reklama

reklama