Ochmanová zkouší i těhotná, Hůlka zatím jen v hledišti

Muzikál Robinson Crusoe se doufejme již brzy dočká své premiéry. V tuto chvíli jdou zkoušky muzikálu v Divadle Na Maninách pod vedením režiséra a herce Václava Knopa do finále. Muzikál se divákům má poprvé představit 19. června na zámku v Třeboni a následovat bude letní tour po českých a moravských zámcích. Preméra v Divadle Na Maninách je naplánována na září. S Danielem Hůlkou v titulní roli.

Momentálně ale na zkouškách Hůlka sleduje kolegy z publika. Zranil se a je odkázán na berle. „Venčil jsem pejska a nešťastně jsem šlápnul,“ řekl Hůlka. „Do premiéry na letní scéně budu stoprocentně v pořádku,“ dodal.  Z hlediště tak v roli Robinsona sledoval svého alternanta Radima Schwaba.

S ním seděla v publiku a sledovala svoji alternantku také Eliska Ochmanová, která je v 7. měsíci těhotenství. „Stále zkouším, jen už bez kostýmu, do toho se vejdu hůř. Léto bude bohužel beze mě, v  červenci mám termín porodu, ale v září už chci storprocentně nastoupit. Hlídání mám zařízené. Skvěle budou fungovat babičky i manžel,“ dodala. V hlavní ženské roli Mary se na letní scéně představí Ivana Jirešová. „Ivana je naprosto skvělá, těším se, že i když nebudu hrát, pojedu se na kolegy podívat. A možná i s malou v kočárku,“ dodala Ochmanová.

Vedle zmíněných hvězd se v Robinsonovi představí Šárka Vaňková, Martin Pošta, Marian Roden, Mirek Hrabě, Martin Schreiner, Josef Vágner a další. Autory muzikálu jsou Zdeněk Hrubý, Ivan Hubač a Jan Krůta.

Foto: KVArt production

reklama

reklama

Ochmanová zkouší i těhotná, Hůlka zatím jen v hledišti

reklama