Nová holka Jardy Jágra vzteky bez sebe: „Jestli si myslíte, že se jen válím, tak se pletete!“…a přidala fotku z opalovačky!

Tohle ani trochu nedává smysl. Nová přítelkyně hokejové legendy JAROMÍRA JÁGRA (44) VERONIKA KOPŘIVOVÁ (24) už nemohla dále snášet kritiku na svou osobu, že se na Floridě jen válí, tahá z Jardy peníze a maximálně mu občas upeče buchtu bez cukru. Jenže teď průměrné modelce došla trpělivost a chtěla své nepřátelé pořádně vyvést z omylu. Jenže na to šla dost nešťastně a spíš je proti sobě opět popudila.

Od té doby, co vyplul na povrch vztah Jaromíra Jágra s neúspěšnou finalistkou České Miss Veronikou Kopřivovou, tak je pod pořádným drobnohledem široké veřejnosti. Všichni sledují, jak se miláčka národa stará. Sice se stále na svém profilu chlubí, jak mu vyvařuje a peče zdravě, aby moc nepřibíral, ale i tak to je málo. Spousta lidí si o ní myslí, že je zlatokopka a ona to stále vyvrací. Teď jí došla trpělivost a napsala na sociální síť, co všechno stihla, než Jarda přijel z „práce“. To by samozřejmě od ní bylo hezké, kdyby si tam k tomu nedala fotku holého zadku, jak se opaluje.

„Uklizeno, nakoupeno, napečeno, odcvičeno a teď válečky za barákem. PS: Kdyby si náhodou někdo myslel, že se tady dloubu v nose, tak ať si to myslí dál,“ napsala naštvaně Veronika pro všechny škarohlídy. Jenže to moc nedomyslela a spíš se jí teď lidi smějí, jak ze sebe ještě dělá chudinku. Přitom si žije v luxusu, na který se moc nenadřela.

Kadeřnice z Teplic totiž náhodou jela na Floridu studovat angličtinu a omylem se seznámila s Jaromírem, žádný úmysl v tom nebyl. Možná ji nebavilo čekat ve vyhlášeném baru Kozička, tak si zabalila pár švestek a hledala své štěstí za oceánem. Co se Česká týká, hodně kopaček a hokejek už ji má zafixovanou jako známou firmu. Chudák Jarda sedl na lep.

Ale jestli je spokojený a podává vynikající výkony, tak se dá Veronice odpustit spousty věcí. Jen by možná měla dřív přemýšlet, než si dávat různé provokativní fotky na sociální sítě. Takhle si lidi na svou stranu opravdu nezíská.

Foto: sociální sítě

 

 

reklama

reklama

Nová holka Jardy Jágra vzteky bez sebe: „Jestli si myslíte, že se jen válím, tak se pletete!“…a přidala fotku z opalovačky!

reklama