Noide, hlídej si svou Gábinku! Modelka se svou muší vahou se opila pod obraz!

Na první pohled křehká brunetka, která váží i dvacet kilo s postelí, ale když se chopí číše, tak to stojí za to. Modelka GÁBINA DVOŘÁKOVÁ (27) byla slavit s kamarádkami narozeniny jedné z nich a dost to přehnala. Málem skončila i na zemi!

Když jsme sympatickou krásku potkali v baru Kozička, tak byla vysmátá, ale na svých nohách se ještě udržela. Jenže s postupujícím časem a přibývajícím vínem v těle se z mámy od malé dcerky Terezky stávala pořádná dračice. Tancovala, zpívala a tak nějak vrávorala mezi stoly.

I když tomu všemu přihlížel sám VÁCLAV NOID BÁRTA (35), tak manželku neudržel na uzdě, veselice to byla pořádná. Sám zpěvák za to umí taky pěkně vzít. Ale přeci jen on je urostlý chlap, který nějaký ten drink navíc zvládne levou zadní. Jenže modelka s muší váhou si dá dvě sklenky a už je na mraky. A taky to tak dopadlo.

Při odchodu už musel svou milou pěkně podpírat, jinak bych v těch obřích podpatchích spadla, dost špatně se jí chodilo. Naštěstí se mu podařilo Gábinu dostat v pořádku do taxíku. Jen to probuzení pro ni nemuselo být moc příjemný, asi větší kocovina.

Foto: archiv
reklama

reklama