Niko Jalauzidis má za sebou úspěšný rok. Co dalšího chystá?

Hit zpěváka Nika Jalauzidise I Know I Shouldnt Wait se v žebříčku Evropa 2 Music Chart dostal na celkové sedmé místo ze všech hitů předešlého roku, on se přesto po vydání tohoto songu na čas hudebně odmlčel. Nejen to! Ačkoliv měl připravené EP, které bylo před vydáním, celé ho hodil do koše a začal pracovat na nových věcech. To ale neznamená, že jeho fanoušci budou ochuzení o jeho novou tvorbu. Niko má totiž už v zásobě další hity, které plánuje postupně vydávat.

Niko Jalauzidis svou sólovou kariéru rozjel sice teprve loni, má za sebou ale velmi úspěšný rok. Vydal několik songů, několik videoklip, vystoupil na finálovém galavečeru Česká Miss, který se živě vysílal na Primě a jeho hit I Know I Shouldn’t Wait po dobu sedmi týdnů byl na předních příčkách hitparády Evropa 2 Music Chart.

“Hodně jsem se toho naučil o hudbě a i o sobě a to i díky tomu, že jsem dost cestoval. Celý ten rok mě vlastně utvrdil v tom, že chci pokračovat v tom, co dělám,” říká Niko, kterého potěšila především podpora fanoušků v již zmíněné hitparádě.

“Ten song vyšel ani ne rok od začátku mé sólové kariéry a hned se mu takhle zadařilo. Moc si toho vážím,” prozradil mladý zpěvák. Ten sice svým fanouškům v polovině loňského roku sliboval, že brzy vydá nové EP, k tomu ale dosud nedošlo.

“Měl jsem hotové písničky na celý EP, ale když přišel čas vydávat, začalo mi docházet, že to nebyl úplně ten směr, kterým bych se chtěl vydat dál. Ty songy, co jsem měl připravené byly postavené na akustické produkci, ukulele a živých nástrojích, ale všechno jsem to hrál já a došlo mi, že v tuhle chvíli ještě nemám kapelu na to, abych dělal tyhle songy. Takže šly zpátky do šuplíčku a začal jsem pracovat na něčem úplně jiném,” vysvětlil Niko s tím, že nyní je hodlá všechny postupně začít vydávat.

“Na rozdíl od songu předtím, tyhle budou hodně postavené na beatech, groovu a emocích. Velký rozdíl je ten, že jsem přestal přemýšlet v bariérách “rádiového” singlu, ale spíš se soustředil na písničky jako takové a na pocity, které jsem potřeboval dostat ven,” dodává Niko, který ví, že má před sebou hodně práce. “Během té odmlky jsem si toho hodně srovnal v hlavě a jsem připravený pokračovat ještě ve větším,” slibuje.

Foto: www.instagram.com/nikojalauzidis

reklama

reklama