„Než koupím hračku, osobně ji otestuji,“ říká Saša Rašilov

Nový krámek s dětskými radůstkami, Kidtown, byl včera otevřen na pražských Vinohradech. A „otestovat“ a omrknout hračky přišla řada známých tváří se svými potomky. Nebo divu, protože nabídka nejrůznějších věcí, dělajících radost malým i těm větším tu byla opravdu bohatá.

„Trošku mi oči přecházely. Prohlédl jsem si všechno a u mě i mé ratolesti po obhlídce panovala spokojenost. Ovšem musím prozradit, že dřív, než něco koupím, tak si to sám na sobě otestuji. Tedy pohraju si s tím sám a pak, když to splní mé požadavky, kupuji. A tady bych si vybral určitě,“ vysvětlil Saša Rašilov a skutečně po obhlídce a testu odcházel spolu se svým malým doprovodem s krabicí ukrývající dárek.

Na „sondáž“ dorazila i moderátorka Kristina Kloubková s dcerou Jasmínkou. „Přišly jsme omrknout hračky, něco určitě malé koupím, ale něco si tu nechám ukrýt a dorazím pro to sama, protože to přinese až Ježíšek. Já dárky nakupuji už od srpna a musím hodně taktizovat. Nabádám Jasmínku, aby až si bude psát o dárky, aby to souhlasilo s tím, co už jsem nakoupila. Ne vždy ovšem na mé dobře míněné rady reaguje souhlasem, takže musím dokupovat a dokupovat a dokupovat. Je to ale radost a nebrblám,“ přiznala s úsměvem Kristina.

Zevrubnou prohlídku nabízených stavebnic, hejblátek či her absolvovala i Štěpánka Duchková se svými dvojčaty, zastavila se i Agáta Prachařová s ratolestí, Miroslav Etzler se dostavil s partnerkou a synkem Samuelem, Kristýna Janáčková s Luisem Frederikem a s dětským doprovodem dorazila i spisovatelka Radka Třeštíková.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

„Než koupím hračku, osobně ji otestuji,“ říká Saša Rašilov

reklama