Nenechte si ujít poslední casting Miss Princess! Už v pátek i s Dominikou Myslivcovou

Castingy letošního ročníků úspěšné soutěže Miss Princess spějí pomalu ale jistě ke konci. Ten závěrečný se bude konat už tento pátek v Praze, konkrétně v Metropoli Zličín. Samozřejmě u toho nebude chybět ani zakladatelka MIss Princess DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22).

Netrpělivě očekávaný okamži už se nezadržitelně blíží. Po posledním castingu v Praze, který bude 13. ledna v Metropoli Zličín, totiž bude jasno, které dívky postoupí do finále Miss Princess. Celkem půjde o čtyřiadvacet mladých slečen. Dvanáct se do finále kvalifikuje v kategorii 4-7 let, další dvanáctka bude ve věku 8-12 let. „Na pátek se moc těším, ostatně jako na každý předešlý casting. Holky jsou úžasné, je na nich vidět, jak moc je to baví,“ usmívá se Myslivcová.

V rámci castingu dívenky absolvují rozhovor s porotou a předvedou krátkou ukázku ze své volné disciplíny. To je pro případ, pokud by postoupily do finále. Registrace proběhne na místě, tedy v Metropoli Zličín, v pátek v 15. hodin v prostoru pod food courtem. Samotný casting je pak na programu ve čtyři hodiny. Každá z účastnic dostane malý dárek a po skončení castingu bude moci získat podpis od Dominiky Myslivcové na tradiční autogramiádě.
Foto: archiv
reklama

reklama