Nenechte si ujít poslední casting Miss Princess! Už v pátek i s Dominikou Myslivcovou

Castingy letošního ročníků úspěšné soutěže Miss Princess spějí pomalu ale jistě ke konci. Ten závěrečný se bude konat už tento pátek v Praze, konkrétně v Metropoli Zličín. Samozřejmě u toho nebude chybět ani zakladatelka MIss Princess DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22).

Netrpělivě očekávaný okamži už se nezadržitelně blíží. Po posledním castingu v Praze, který bude 13. ledna v Metropoli Zličín, totiž bude jasno, které dívky postoupí do finále Miss Princess. Celkem půjde o čtyřiadvacet mladých slečen. Dvanáct se do finále kvalifikuje v kategorii 4-7 let, další dvanáctka bude ve věku 8-12 let. „Na pátek se moc těším, ostatně jako na každý předešlý casting. Holky jsou úžasné, je na nich vidět, jak moc je to baví,“ usmívá se Myslivcová.

V rámci castingu dívenky absolvují rozhovor s porotou a předvedou krátkou ukázku ze své volné disciplíny. To je pro případ, pokud by postoupily do finále. Registrace proběhne na místě, tedy v Metropoli Zličín, v pátek v 15. hodin v prostoru pod food courtem. Samotný casting je pak na programu ve čtyři hodiny. Každá z účastnic dostane malý dárek a po skončení castingu bude moci získat podpis od Dominiky Myslivcové na tradiční autogramiádě.
Foto: archiv
Předchozí článekPozor na drsnou Miss! Renata Langmannová se chce zbavit úchylů bojovým uměním
Další článekŘádí jako zamlada! Sexy moderátorka se na sněhu odvázala jako malé dítě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno