Nejžhavější tenistka světa? Že by Dominika Cibulková?

Podívejte se na ní, netipovali byste bezesporu to, že denně maká na tom, aby její tenisová forma byla co nejlepší. Cibulková je totiž i pořádná ženská, která má co nabídnout.

DOMINIKA CIBULKOVÁ (28) je tenistkou, u které nikdy moc nevíte, jak zahraje. Jak ale chytí formu, je opravdu maximálně složité jí zdolat. Hodně složíté je také pro všechny muže jí sledovat a nezamilovat se. Je totiž pořádně sebevědomá žena, která moc dobře o tom, kde má svoje zbraně.

Její instagramový fanouškové žerou každý její post a není se čemu divit. Domča se i velmi často ukáže v netenisovém a klidně třeba v plavkách. Sice nemá postavu modelka, ale za to to není alespoň žádná vyžle a je za co chytit, což my muži, upřímně řečeno, celkem preferujeme, než mít doma kost a kůži.

Cibulková má nyní dovolenou, ale už zanedlouho ji čeká příprava na novou sezónu, hned v lednu totiž startují turnaje v Austrálii a Dominika na ně chce být co nejlépe připravená. Uplynulá sezóna sezóna jí totiž příliš nevyšla a bezesporu má co napravovat, jinak bude klesat žebříčkem i nadále…

reklama

reklama

Nejžhavější tenistka světa? Že by Dominika Cibulková?

reklama