Nejkrásnější řasy? Přeci od Mariny!

Přišla z Ukrajiny, v České republice už však žije pět let. A tři roky se věnuje klientkám, resp. jejích řasám. Marina se vypracovala ve špičku ve svém oboru. Takže dámy, pokud jste z Olomouce nebo máte cestu do tohoto města, určitě byste ji měly navštívit.

L&N Beauty Lounge patří k nejlepším adresám v Olomouci, pokud jde o prodlužování řas. „Ráda pomohu každé z vás, abyste neztrácela drahocenný čas před zrcadlem,” usmívá se Marina, která se věnuje nejnovějším trendům. Neusíná však na vavřínech. Jak sama říká, chce se v oboru dále vzdělávat, průběžně si doplňovat kurzy a následně své zkušenosti předávat dalším. „Každá žena si zaslouží být krásná a okouzlující. U řas to platí dvojnásob, protože každá klientka odchází s pocitem, že je princezna,“ vysvětluje Marina.

Pro Marinu, ale i její kolegyně v salonu, je samozřejmostí profesionální přístup ke klientkám. Zároveň však v L&N Beauty Lounge najdete přátelskou atmosféru plnou úsměvů. Tedy přesně takové prostředí, kde si ráda odpočinete a strávíte čas. Další informace včetně fotografií a kontaktů najdete na Instagramu zde.

reklama

reklama