Nejkrásnější Češky neberou současnou situaci na lehkou váhu a zodpovědně dodržují veškerá opatření

V době, kdy nebezpečí nákazy zákeřným virem, jaké nemá v novodobé historii obdobu, číhá na každém rohu, je více než kdy jindy třeba být zodpovědný. Ke slavným tvářím z řad zpěváků a herců, kteří podporují nošení roušek a dodržování karantény, se přidaly i krásky z České Miss, které tráví svůj čas poctivě za zdmi svého domova a pokud to není nezbytně nutné, tak nevycházejí.

I nejkrásnější žena světa, úřadující Miss Global neponechává nic náhodě a distancuje se od společnosti. „Určitě není tahle situace pro nikoho příjemná, ale musíme se chovat zodpovědně, můžeme tím zabránit nejen šíření viru a nakažených, ale i případnému úmrtí dalších lidí, to si musíme uvědomit. Čím víc budeme držet společně, tím rychleji se toho zbavíme,“ věří Karolína v lepší zítřky.

K opatrnosti a respektování vládních restriktivních opatření nabádá i Miss Earth Water Klára Vavrušková: „Já trávím karanténu doma v klidu s rodinou. Snažím se vůbec nevycházet ven. Kromě mých velmi blízkých nikoho jiného nenavštěvuji a řídím se nařízením vlády. Je potřeba, abychom všichni respektovali daná pravidla. Čím dříve nám to dojde, tím dříve se vrátíme zpět do zajetých kolejí.“ S kráskami jednomyslně souhlasí i Česká Miss 2020 Barbora Hodačová, která samozřejmě je také pouze v bezpečí domova. Barbora se nám svěřila, že neuvěřitelně obdivuje všechny, kteří si šijí roušky svépomocí a snaží se dál šířit poselství, aby opravdu nikdo bez roušky nevycházel, jelikož tipů, jak roušku vytvořit doma, je dnes už všude spoustu.

reklama

reklama

Nejkrásnější Češky neberou současnou situaci na lehkou váhu a zodpovědně dodržují veškerá opatření

reklama