Nejhorší outfit prosince? Karolína Plíšková horkou aspirantkou

Letošní tenisová sezóna se jí bezesporu podařila, dostala se dokonce i na chvíli na první místo žebříčku, jak ale vyjde do společnosti, občas pořádně ustřelí. No, však se podívejte sami.

KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ (25) se určitě bude chtít příští rok pokusit o návrat do čela žebříčku, ale také o triumf na grandslamovém turnaji, což by určitě potřebovala jako pořádnou pumpu sebevědomí. Loni totiž na grandslamech hrála finále, letos ale ne a ty výsledky opět nebyly takové, jaké by si sama přála.

Posun ale udělala Plíšková i v osobním životě. Zasnoubila se totiž s Michalem Hrdličkou, se který i často chodí na akce. Na jednu z nich se nechala vystrojit a ten, co vymyslel její outfit, by měl jít minimálně do vězení. Karolína totiž vypadala jako někde z manéže nebo cirkusu.

Takový vrchol nevkusu jsme hodně dlouho neviděli. Od nepatřičného makeupu, po šaty až k naprosto nejvíce infantilní kabelce na světě – holt symfonie nevkusu v přímém přenosu. Hodně si toho všimli i její fanouškové a dali jí to poprávu sežrat. Tohle se Karolíno pořádně nepovedlo…

reklama

reklama