Nejbolestivější tajemství herečka Daniely Šinkorové: Marně touží po miminku!

Herečce DANIELE ŠINKOROVÉ (43) se poslední dobou daří vše, na co sáhne. K oltáři po deseti letech „dokopala“ druha Ladislava Poláka, uvádí jeden z nejsledovanějších společenských pořadů a zhubla natolik, že opravdu omládla. Jenže to nejcennější jí stále chybí – dítě. Proč se vlastně doposud nestala maminkou?

I když má strašně vřelý vztah k dětem, ráda si s nimi hraje, ale odkládala to rozhodnutí stát se rodičem takovou dobu, až mělo její tělo „vypovědět službu“. Prostě tak dlouho se rozhodovala a dávala přednost kariéře, až její biologické hodiny měly dotikat. Tak ona ani nevěděla, jak její vztah s Polákem dopadne. V dobu, kdy si spolu začali byl dokonce ženatý a povídalo se, že je velký žárlivec. Tak proto možná nechtěla do takového svazku přivést miminko.

Jenže teď, kdyby už se na to cítila, a konečně je s Láďou jedna rodina, tak to přestalo fungovat. Podle našich informací měl pár dokonce zkoušet i umělé oplodnění, jenže marně. Ale neměli by házet flintu do žita. Přeci jen je dnešní doba natolik vyspělá, že lékaři dokáží přímo zázraky, i když v to ani nedoufáte. Nebo je pak tady ještě adopce, přeci jen i opuštěné děti potřebují lásku, kterou by jim mohla poskytnout právě láskyplná Daniela.
foto: archiv
reklama

reklama