Našel Doctor P.P. Štěstíčko? Pražským koncertem skončilo miniturné kapel Doctor P.P. a Smola a Hrušky

Kapely navazují na úspěšnou koncertní spolupráci před několika lety a u příležitosti turné natočili společnou píseň ŠTĚSTÍČKO, v níž jako host vystupuje Martina Pártlová.

„Byla to nečekaná nabídka, když se tito fešáci objevili na mém koncertě s Čechomorem, tak jsem si řekla: Oni to myslí vážně. Pro mě to byla velmi pozitivní zkušenost. S klukama je radost spolupracovat a natáčení klipu v Praze jsem si opravdu užívala“ komentuje Martina. Autor písně a frontman skupiny Smola a Hrušky – Spoko Kramár se svěřil o vzniku československé písně: „Píseň Štěstíčko nepřímo navazuje na song Český turista v Tatrách. Na Youtube jsem slíbil, že do roka a do dne vznikne další píseň, a to bylo Štěstíčko s Martinou Pártlovou a Doctorem P.P. Vznikla téměř romantická skladba, kde Doctor P.P. hraje príma bráchu Martiny“.

„S Martinou jsem se poprvé sešel v degustační komisi festivalu vína, který v Mníšku pod Brdy pořádá Honza Rosák. Tam sem poznal, že kromě zpívání, rozumí i vínu, což dokážu ocenit. Takže jsem si společné natáčení také velmi užil, i když se, jak je mým zvykem, popíjelo místo vína moje oblíbené šampaňské“ říká frontman Doctora PP Petr Pečený před koncertem v Malostranské Besedě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno