Narozeniny v posteli! Tahle sexy kočka je slavila v práci!

Někdo oslavuje narozeniny v baru, jiný vyjede někam na výlet. Moderátorka Adéla Jandová svůj den prožila v práci. Jenomže není job jako job! Protože talk show, kterou bývalá reportérka VIP zpráv moderuje, probíhá výhradně v pohodlí sedačky nebo postele, rozhodně se nedá říct, že by křehká blondýnka v den svých narozenin trpěla. Navíc jsou jejími hosty výhradně zajímaví muži, a tak o sympatické gratulanty nebyla nouze.

Jeden oslavenkyni potěšil voňavým dárkem, další čokoládou, mezi dárky nechyběla kosmetika nebo desky, s květinami na toto natáčení přišli všichni hosté. „Zakázala jsem produkci prozradit, že mám dnes narozeniny,“ krčí půvabná moderátorka rameny, „přesto každý host dorazil s nějakým dárkem. Prý si to přečetli na mé stránce na sociální síti… Nevím, jestli jim to můžu věřit,“ naoko se durdila Adéla Jandová, ale nakonec přiznala, že jí nečekaní gratulanti udělali velkou radost, stejně jako bar Tatra Tea, který objednala produkce. Co by to bylo za oslavu, bez přípitku?!

Kadeřník František Brabec přinesl vlasovou kosmetiku, zpěvák a textař kapely Wasabi Petr Dostálek čokoládu a tričko. Ačkoli ji dárky zaskočily, největším překvapením byl dort, který se objevil v průběhu natáčení s Daliborem Jandou, potom okamžik, kdy se za kamerou objevil Martin Michal a polibek od nejkrásnějšího českého muže Jakuba Krause.

Když ji pak vzal do náruče a odnesl k baru na drink, který jí na míru umíchal Michal Marešovský, překvapená moderátorka zalapala po dechu. „Tohle byl můj nejlepší pracovní den,“ pochvalovala si a s úsměvem dodala: „Vůbec by mi nevadilo, kdyby takhle probíhal každý!“ Chcete vyhrát některý z dárků, které vip hosté přinášejí na natáčení? Každý týden nový host, každý týden soutěž o něco jiného. Soutěžní otázku najdete ZDE.

Foto: Kloboukfilm

reklama

reklama