Narozeniny růžovky Myslivcové? Vana plná šampaňského a Pařížská!

Čas nikdo nezastaví, dokonce ani jedna z nejúspěšnějších český blogerek DOMINIKA MYSLIVCOVÁ. Včera oslavila dvaadvacáté narozeniny a je pravda, že na svůj věk už toho dokázala celkem dost. Její příspěvky na youtube čtou miliony lidí, na sociálních sítích má statisíce fanoušků. Má za sebou hit BEZ TEBE, nedávno vydala protestsong Změnu tu my nechcem a vstoupila do politiky coby kandidátka hnutí Úsvit v Moravskoslezském kraji. Na blonďatou barbie docela dobré, ne?

Dominiko, jak jsi oslavila včerejší narozeniny?
Bylo to super, už od jsem dostávala spoustu dárků. Ani jsem nevěděla, že u nás existuje tolik společností, které doručují balíky. Všem moc děkuji, že si na mě vzpomněli, bylo to vážně úžasné. Dostala jsem toho fakt hodně. Třeba 220 růží, ty jsem skoro ani neunesla. Dovezli mi je z květinářství Florea a nechtěli mi prozradit, od koho jsou. Asi tajný ctitel. No, a večer jsem se pak koupala ve vaně plné šampaňského.

S kým?
Mám malou vanu, nikdo další by se tam nevešel. A mám ráda soukromí.

Co uděláš dnes jako první, už jako dvaadvacítka?
Půjdu se podívat na Pařížskou a vyberu si nějaké hezké kousky do mého šatníku. Ne, že bych tam nechodila během celého roku, ale tohle je speciální příležitost, takže si to užiju.

Co bys chtěla v roce, co ti bude 22 let, dokázat?
Dostat se do parlamentu za růžovou stranu. Vůbec by bylo fajn, kdyby se celý svět, nebo alespoň naše republika, stala růžovější. Potřebujeme to.

Je něco, čeho v životě lituješ?
Vůbec ničeho, mám krásný růžový život. Všem bych ho přála. Bohužel momentálně to u nás zrovna dokonalé není, ale společně to můžeme změnit.

Jak si představuješ samu sebe, až ti bude dvakrát tolik, co dnes, tedy 44?
Vizuálně úplně stejně, protože růžové blondýnky nestárnou. A jinak? Kdo ví, třeba se budu zrovna stěhovat na Pražský hrad.

Foto: Ivan Štefko, Archiv D. Myslivcové

reklama

reklama