Naordinovala si půlroční celibát! Vignerová si dává pauzu od všech chlapů

Po rozchodu s fotbalistou Michalem Zemanem se do žádného nového vztahu modelka ANETA VIGNEROVÁ (29) nehrne. Naopak prozradila, že si chce dát od mužů delší pauzu. Uvidíme, jak jí to dlouho vydrží, ve vodním ráji v Tatrách od sebe musela chlapy skoro odhánět.

Modelka a bývalá česká Miss Aneta Vignerová má za sebou rozchod, nový muž se v jejím životě ale zatím neobjevil. Další vztah ani zatím dlouhovláska údajně neplánuje. „Nikdy jsem asi sama nebyla. Vždycky jsem šla ze vztahu do vztahu, někdo odešel a přišel zase jiný. Teď bych to chtěla jinak. Chci si dát pauzu, užívat si sama sebe, stýkat se s kamarádkami a hlavně si užít léto,“ prozradila Aneta, která si vyrazila na víkend Tater s dalšími dvěma kráskami, Nikolou Buranskou a Gábinou Frankovou.

Společnost jí dělala také maminka Jitka, která ji přivedla také k modelingu. „Začala jsem se věnovat modelingu už asi ve třinácti, ale ne proto, že bych to chtěla, ale protože jsem měla špatná záda. Mamka mě přihlásila do kurzů správného držení těla a bylo to. Pak jsem se přihlásila do soutěže Elite Model Look, dostala exkluzivní smlouvu a od patnácti začala cestovat po světě. Teď už pracuji spíše v Čechách,“ dodala Aneta, která se jako modelka předvedla i ve vodním ráji v Bešeňové, kde vystoupila na molu během tradiční Fashion show.

Svou nádhernou vysokou postavu vystavila také během relaxu na vodních atrakcích a v bazénech. „Už jsem byla v Bešeňové několikrát a vždycky si to tady strašně užiju. Mám pocit, že se vrátím do dětství a řádím na tobogánech, v divoké řece nebo na nafukovacích atrakcích. S mamkou jsme si užily i termální vyhřívané bazény s geotermální vodou,“ sdělila tmavooká kráska. V sexy černých bikinách byla každopádně v celém vodním areálu středem pozornosti všech mužů. Uvidíme, jak dlouho jí celibát vydrží.

Foto: Gino Paradise Bešeňová

 

reklama

reklama