Myslivcové dochází dech, její Insta Queen netáhne: Propadák v Kissparádě, ještě, že má Maxu

Vzpomínáte na hity Dominiky Myslivcové? Její hit Barbie Girl vidělo na YouTube přes 81,5 milionů lidí, díky čemuž se může chlubit rekordem mezi českými interprety. Luxury Girl se blíží ke dvěma milionům a tak dále. Ovšem poslední song v jejím podání už taková pecka rozhodně není. Insta Queen nepřijalo širší publikum, ale dokonce ani fanoušci růžové blondýnky, má i docela dost negativních komentářů.

Dochází snad Dominice Myslivcové dech? Insta Queen byl zřejmě od samého začátku špatným krokem. Nebo že by to byl další promyšlený krok jejího managera? Každopádně to není styl, který by na Barbie pasoval. Proto ho na YouTube vidělo vzhledem k jejím jiným číslům „jen“ 114 tisíc lidí (podívat se můžete zde). A co víc, písnička  okamžitě vypadla z prestižní Kissparády na rádiu Kiss. Prostě o ni nebyl zájem. Možná je to i tím, že zatímco ve videoklipu se můžete alespoň pokochat pohledem na Myslivcové bujné poprsí, v rádiu to logicky možné není. Nebo má snad Dominika jiné zájmy, věnuje se více mužům či jejímu Fendimu, než práci? Nebo že by tak pilně studovala? V každém případě by jí byla škoda. 

Zatím se samozřejmě nestala žádná tragédie. Jeden nepovedený song se dá brzy napravit a na Insta Queen se zapomene. Nebo si nakonec posluchače najde. Navíc, možná to byl opravdu promyšlený tah, protože jakoby náhodou bylo vydané DVD s filmem Román pro pokročilé s  písničkou Věk jsou jen čísla a dalšími bonusy, které ve filmu nebyly. V již zmíněné Kiss parádě má tedy česká Barbie ještě jedno želízko v ohni – ústřední song k filmu, kde zpívá duet s Martinem Maxou. Snad jí tedy stále šarmantní zpěvák pomůže dostat se zpět nahoru. V tuto chvíli Dominika ve statistikách padá dolů a potřebuje podat záchranou ruku. Elegán Maxa by mohl být tím pravým zachráncem. Nebo přijde někdo jiný? Buď jak buď, DVD si můžete objednat například zde: www.filmarena.cz, www.bontonland.cz. V Kissparádě pro Maxu s Myslivcovou můžete hlasovat zde.

reklama

reklama

Myslivcové dochází dech, její Insta Queen netáhne: Propadák v Kissparádě, ještě, že má Maxu

reklama