Myslivcová v magazínu Playboy! Není už to trochu moc?

Že prestižní magazín Forbes zařadil DOMINIKU MYSLIVCOVOU (22) na první místo žebříčku coby nejvlivnější polititčku této země působící na internetu, co by se ještě dalo. Přeci jen má blondýnka sociální sítě a vlastně celý virtuální prostor zmáknutý jako málokdo. Vlastně i to, že se růžová Barbie dala na politiku je pro někoho možná šokující, nicméně budiž. Ale vidět ji i na stránkách časopisu Playboy, to už je malinko moc. Nebo ne?

Ne, že bychom si pravidelně listovali pánskými magazíny. Občas tam ale zabrousím. Samozřejmě jen z profesionální zvědavosti. Nové číslo Playboye tak pro nás bylo malinko šokem. Rozhovor s Dominikou Myslivcovou? Jakože cože? Na stránkách, kam se nedostala ani řada prvotřídních sexbomb jde o věc, kterou by tam člověk tak úplně nečekal. „Oslovili mě, já to přijala. To je celé,“ smála se Dominika našemu dotazu, jak se tam dostala. Je třeba uznat, že blogerka, herečka a zpěvačka má vše, co by měla Playmate mít. Velká prsa, hezkou tvářičku a postavičku k nakousnutí. Takže vlastně, proč ne?

Navíc je jasné, že před krajskými volbami, kam kandiduje v Moravskoslezském kraji jako nezávislá za hnutí Úsvit, je prostě v kurzu ještě o něco víc, než před ohlášením vstupu do politiky. Zatímco většina politiků má co dělat, aby se před volbami dostala alespoň do nějakého plátku nevalné pověsti, Myslivcové padají k nohám rovnou takto prestižní tituly. Co přijde dál? Ono je těžké laťku ještě zvyšovat, když máte za sebou Forbes.

Foto: archiv
reklama

reklama