Že prestižní magazín Forbes zařadil DOMINIKU MYSLIVCOVOU (22) na první místo žebříčku coby nejvlivnější polititčku této země působící na internetu, co by se ještě dalo. Přeci jen má blondýnka sociální sítě a vlastně celý virtuální prostor zmáknutý jako málokdo. Vlastně i to, že se růžová Barbie dala na politiku je pro někoho možná šokující, nicméně budiž. Ale vidět ji i na stránkách časopisu Playboy, to už je malinko moc. Nebo ne?

Ne, že bychom si pravidelně listovali pánskými magazíny. Občas tam ale zabrousím. Samozřejmě jen z profesionální zvědavosti. Nové číslo Playboye tak pro nás bylo malinko šokem. Rozhovor s Dominikou Myslivcovou? Jakože cože? Na stránkách, kam se nedostala ani řada prvotřídních sexbomb jde o věc, kterou by tam člověk tak úplně nečekal. „Oslovili mě, já to přijala. To je celé,“ smála se Dominika našemu dotazu, jak se tam dostala. Je třeba uznat, že blogerka, herečka a zpěvačka má vše, co by měla Playmate mít. Velká prsa, hezkou tvářičku a postavičku k nakousnutí. Takže vlastně, proč ne?

Navíc je jasné, že před krajskými volbami, kam kandiduje v Moravskoslezském kraji jako nezávislá za hnutí Úsvit, je prostě v kurzu ještě o něco víc, než před ohlášením vstupu do politiky. Zatímco většina politiků má co dělat, aby se před volbami dostala alespoň do nějakého plátku nevalné pověsti, Myslivcové padají k nohám rovnou takto prestižní tituly. Co přijde dál? Ono je těžké laťku ještě zvyšovat, když máte za sebou Forbes.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno