Myslivcová má srdce na pravém místě, na charitu se vybralo 50 tisíc!

Kdyby byly všechny známé osobnosti jako DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) svět by byl hned růžovější a veselejší. Alespoň pro ty, kteří z jakýchkoli příčin nemohou žít normální  plnohodnotný život. Česká Barbie totiž rozhodně není ufňukaná bloncka, ale mladá slečna se srdcem na pravém místě.

Mohla by si klidně sedět doma se založenýma rukama, blbnout hlavy frajerům a věnovat se svým „růžovým“ projektům, ze kterých má hromady peněz. Jenomže to by jí asi úplně nebavilo. „Mám pocit, že musím pomáhat. Když mám možnosti a nevyužila bych je, asi bych se nemohla podívat do zrcadla,“ má jasno Myslivcová. Není to tak dávno, co výrazně pomohla postižené Karolínce. Pomohla jí sehnat speciální kočárek od firmy Xrover, který má už i Terezka,  stejně jako potřebné finance na těžkou operaci. Dá se říct, že v tom samém stále pokračuje.

Před pár dny se v areálu firmy Libros uskutečnil další díl tradiční dopravní školičky pro děti. Kromě Myslivcové se zúčastnili i Jiří Basta nebo Marián 333. Prckové se vzdělávali v dopravě a nakonec si všichni společně zazpívali koledy. Bylo to příjemné odpoledne, po kterém následoval ještě hezčí podvečer. Konal se totiž vánoční večírek Rotary klubu Ostrava City, na kterém se Dominice a ostatním podařilo vybrat 50 tisíc korun. Peníze se rozdělí na pomoc Malawi a Terezce Vepřkové, které růžová blondýnka pomáhá a shání finance na léčbu. Důležité bylo, že si večer všichni užili, ale ještě víc, že dokázali otevřít svá srdce a pomáhat…

Foto: archiv

reklama

reklama