Myslivcová královnou plesu: Vida, jak to jde, když se změní stylista!

O tom, že je Dominika Myslivcová krásná mladá žena není třeba pochybovat. Myslet si o ni můžete cokoli, ale že je sexy, to je bez debat. V minulosti to však občas schytala za nevkusný outfit. Vzpomenout si můžeme například na některá vyjádření zesnulé Františky Čížkové. Jestli se však dívá z módního nebe, tak by dnes měla z blondýnky radost. A přitom stačí tak málo – změnit člověka, který je za její oblékání zodpovědný.

Československý ples je tradičním vrcholem plesové sezóny. Letos tomu samozřejmě nemohlo být jinak. Do Obecního domu v Praze se tak sjeli pánové a dámy ze všech koutů republiky, aby zazářili svými róbami. Zatímco muži to mají v tomto ohledu jednoduché, jejich drahé polovičky se musejí pořádně ohánět, aby na sebe upozornily nebo aby alespoň neudělaly ostudu. Pro Dominiku Myslivcovou tato důležitá společenská akce dopadla na podtrženou jedničku. Česká Barbie si tak mohla oddychnout, změna stylisty se povedla. 

Simonu Pechalovou totiž vystřídal Sam Dolce a jak bylo vidět i na Československém plese, byla to dobrá volba. Vkus Pechalové, který bohužel přenesla do outfitů Myslivcové, se totiž bohužel pro Dominiku v minulosti stal několikrát terčem kritiky. Nuda, fádnost, nic moc originálního. To vše Sam Dolce změnil a potvrdil, že patří k absolutním špičkám ve svém oboru. S ním sexy blondýnka chybu určitě neudělala. 

reklama

reklama

Myslivcová královnou plesu: Vida, jak to jde, když se změní stylista!

reklama