Myslivcová dostala kopačky a…vznikl černý song! Podívejte se na videoklip!

O bolesti z rozchodu zpívá ve své nové písni BEZ TEBE blogerka DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21), která v roli textařky, scénáristky a zpěvačky naprosto skvěle vyjádřila, jak se člověk v takové situaci cítí. A protože smutku její oblíbená růžová barva příliš nesluší, se svým managementem se rozhodla, že klip pojme trošku jinak, než by se od ní čekalo.

Barbie styl šel stranou. Dominika je tentokrát za opravdovou dámu a videoklip dokáže svým pojetím doslova chytit za srdce. „Text k písničce vznikl už před dvěma lety, když jsem se rozcházela se svou první láskou. Prožívala jsem období, kterým si musí projít každý, kdo někdy ztratil člověka, kterého miloval. Proto k ní mám opravdu citovou vazbu. Připomíná mi minulost. Myslím, že text perfektně vystihuje pocity všech, kteří právě prochází rozchodovou fází, a doufám, že lidem pomůže se s ní vyrovnat,“ tvrdí Dominika Myslivcová o písni, jejíž hudba pochází z pera zahraničních skladatelů. Aby videoklip dokonale odrážel text písně, rozhodla se Dominika a její tým oslovit režiséry Martina Müllera a Davida Laňku.

Spolupracovala s nimi sice poprvé, ale dobře věděla, že jde o zkušené profesionály. Stojí za nimi nejen práce na celovečerních filmech, ale také na videoklipech pro skupiny Kryštof, Hodiny nebo pro Františka Segrada a Michala Horáčka. „Seznámila jsem je se svým záměrem, a pak už jsme to nechali na nich. Jejich dosavadní práce se nám líbila,“ vysvětluje Dominika. Režiséři přišli s pojetím, které není růžové jako dosavadní videa Dominiky. Navíc by se dalo dokonce označit za experimentální. Pracuje totiž s přední projekcí na stěnu plnou kartonových krabic.

Před nimi zpívá Dominika oblečená do černého, za ní pak běží vzpomínky na chvíle s mužem, který se s ní rozešel. „Nápad s projekcí přišel od našeho kameramana Matěje Kovárníka a působí opravdu skvěle. Když Dominika zpívá o své bolesti a za ní běží vzpomínky na chvíle štěstí rozbité hranami krabic, působí to opravdu emotivně,“ popisuje Martin Müller. Dominika dodává, že když stěnu plnou krabic viděla poprvé, výsledkem si vůbec nebyla jistá. Ale už první záběry ji přesvědčily, že volbou tvůrčího týmu nesáhla vedle. „Ani když na mě na konci celodenního natáčení ty krabice skoro spadly,“ směje se Dominika, která je z výsledku nadšená. „Chvíli jsem si říkala, jestli odteď nebudu razit trend černobílé. Ale ne, nebojte, na nic podobného se nechystám. Moje další píseň bude letní, veselá a hlavně – růžová.“ Není náhodou, že zrovna v době, kdy se spouštěl videoklip, přišla se svou geniální kampaní i O2 TV, kde Dominika závodí v běhu na vysokých podpatcích s Ester Ledeckou. Televize totiž dobře věděla, co dělá…

Režie: Martin Müller, David Laňka
Scénář: Matěj Kovárník, Martin Müller ,Dominika Myslivcová
Kamera: Matěj Kovárník
Text: Dominika Myslivcová
Hrají: Dominika Myslivcová, Olda Kostorek
Hudba: Tobias Malik Vermehren
Sound: Ondřej Žatkuliak, Martin Hájek

Foto: Ivan Štefko a Filip Matušinský

reklama

reklama

Myslivcová dostala kopačky a…vznikl černý song! Podívejte se na videoklip!

reklama