Může být snad ještě krásnější? Kadeřávková je magnetem na každého muže

Tak takhle holka je opravdu pořádný kusanec. A nám je pořád a pořád líto, že už nehraje v nekonečném seriálu Ulice, tam bylo radost na ní pohledět. My ale nezapomněli!

ANNA KADEŘÁVKOVÁ (20) se nebojí vůbec ničeho. Ráda píše na sociální sítě své názory, jimiž hodně ovlivňuje, k tomu vystavuje samu sebe dokonale upravenou, v plavkách, ale čas od času také bez šminek, filtrů a podobný vychytávek. Přirozená krása tady dává té umělé jasně na frak a ukazuje se, že některé ženy opravdu úpravy nepotřebují.

Sice už ji v Ulici neuvidíme, protože se Kadeřávková rozhodla, že chce v kariéře jiným směrem, ale to vůbec nevadí. Stále je hodně aktivní a dost možná populárnější než kdykoliv jindy. Holt sociální sítě jsou neskutečně silné a dovedou i z normálního člověka udělat prvotřídní celebritu.

Bohužel máme ale pro všechny, kteří jsou do Anny platonicky zamilovaní špatnou zprávu. Takhle herečka je totiž už delší dobu zadaná a to nejspíše velmi šťastně. Chodí se svým kolegou Johanem Mádrem a nevypadá to, že by tento vztah měl skončit jinak než svatbou a kupou dětí. Ale tak, uvidíme…

reklama

reklama