Mottlová odhalila novou lásku! Budete koukat, o koho jde!

Kdo je muž v šátku a proč se před ním herečka, zpěvačka a moderátorka BARBORA MOTTLOVÁ (30 div nerozplývá? Tím tajemným mužem je frontman skupiny Crossband Jaroslav Kříž a s Barborou Mottlovou ho pojí láska.

Ovšem ryze pracovní – Bára si vystřihla zamilovanou roli v nejnovějším videoklipu režiséra Radomila Vávry k písni Budeš první. Klipu plném lásky, léta a komunikace pomocí dnes tak oblíbených symbolů emoji. Skupina Crossband se rozhodla opanovat éter svojí novou písní. Z minulých let si čtenáři mohou pamatovat lehce edukativní Mrtvý ryby a fanouškům fotbalu v médiích určitě neunikl song Rozhodčí. Letos Crossband sází na lásku.

Název skladby „Budeš první…“ možná na první dobrou evokuje první lásky, dětské nebo studentské. Jenže kdo se zaposlouchá do chytře vystavěného textu od Marka Sloupa, pochopí, že je řeč o lásce mnohem vyzrálejší, o lásce opravdové, možná až osudové. O lásce, která není chvilkovým poblouzněním, ale výsledkem vztahu, na kterém oba aktéři upřímně a oddaně pracují. A právě takovou lásku v klipu ztvárnila Mottlová s Křížem – lásku, v ní už aktérům není -náct, ale mají za sebou tři dekády života a vědí, o čem vztahy jsou.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama