Morávková: K čemu diamanty? Ty k životu vážně nepotřebuju!

Na představování nové kolekce šperků a hodinek v butiku Swarovski bylo živo. Dorazila spousta celebrit, mimo jiné i stále krásná herečka DANA MORÁVKOVÁ (44). 

Šperky testovala s rozvahou a neomylně vybírala kousky vhodné k barvě vlasů, účesu nebo příležitostem. Jak potvrdila, nemusí být rozhodně ověšena brilianty, ale vybírá si to, co jí padne do oka a hlavně co by jí slušelo. „Není to věc, kterou bych nutně potřebovala k životu. Klidně se bez nich obejdu.“

Ani zpěvačka Victoria Velvet nehodnotí krásu ozdob podle toho, z jakého jsou kovu. „Jako asi každá žena mám takovéhle věci ráda a ráda i šperky střídám. Jsou-li ze zlata, stříbra nebo jiného kovu a kamínky takové či onaké, to opravdu neřeším,“ uvedla Victoria.

Jasno měla při výběru Nikol Moravcová. „Ač nejsem straka, líbí se mi všechno, co se třpytí. Takže jak vidím, jsem tu správně a jdu testovat,“ vysvětlila v letu za šperky Nikol. A aktivní, co se zkoušení týče, byla i přítelkyně zpěváka Petra Kutheila, tanečnice Markéta Šandová nebo i zpěvačka a moderátorka Genny Ciatti.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama