Modřiny na nohou. Co se Tereze Fajksové stalo?

Tak tahle fotka nos pořádně vylekala. Kdo něco takového krásné Tereze mohl udělat? Že by se stala terčem nějakého útoku a nebo prostě byla neopatrná. Co její modřiny na nohou znamenají?

TEREZA FAJKSOVÁ (28) doslova šokovala jednou ze svých fotek v rámci Instastories. Každý je zvyklý na to, že tam postuje snímky v plavkách a prostě ty, kde vypadá dokonale. Tohle se tudíž maximálně vyjímalo nastolenému trendu a už díky tomu to bylo pro její fanoušky překvapení. Co se vlastně stalo?

No, ukázala fotku, kde jsou její nohy plné modřin, vypadá to opravdu hrozivě a muselo to pekelně bolet. Proč se to ale stalo? Nebojte se, nikdo na Terezu nezaútočil, pouze byla tak urputná v rámci volejbalu, že k takovému zranění přišla. Uuuuf, to je úleva, že si jí někdo nevybral jako terč nějakého fyzického útoku.

Tak doufejme, že podobné modřiny z nohou krásné Fajksové co nejrychleji zmizí. Období vánočních večírků je totiž tady a právě tam Tereza určitě bude chtít ukazovat svoje nohy, je totiž modelka a tak je má naprosto dokonalé. Jelikož ale sport a volejbal miluje, tak se dá čekat, že podobné modřiny ještě někdy mít bude…

reklama

reklama