Moderátorka Iveta Vítová se ztrácí před očima! Je snad krásná modelka nemocná?

Nikdy nebyla žádná boubelka, ale aspoň bylo IVETU VÍTOVOU (32) za co chytnou. Ale po porodu dcerky Anetky (2,5) se z ní stala kostra. Naštěstí se v posledních týdnech trochu vzpamatovala, ale vypadá to, že se svou postavou není opět spokejená. I se svou muší váhou začala držet dietu! 

Myslí to ta holka snad vážně? Sice chápeme, že televizní obrazovka přidává kila a ona se chce vrátit v plné síle do Televizních novin, ale aby tam modelku bylo vůbec za moderátorským pultem vidět. Rozhodla se totiž, že vyzkouší krabičkovou dietu, kterou si lidi kupují, aby co nejrychleji zhubli. A to Iveta přeci nepotřebuje. „Já jsem chtěla zkusit zdravě jíst, protože jsem se dost flákala a už jsem měla výčitky, že jsem se pak přecpala špatnými věcmi. Takhle je to pohodlné, prostě su vezmete krabičku a máte hotovo. Vlastně ani nemusím vařit. Nechci zhubnout, ale prostě se naučit zdravě jíst,“ omlouvala své jednání Iveta.

Samozřejmě je dobré, když někdo chce propagovat zdravý životní styl, ale má to opravdu zapotřebí? To už možná zavání těžkou psychickou nemocí jménem anorexie. A to není žádná sranda. Vždyť už je teď kost a kůže, tak si přeci může dovolit pár hranolek nebo smažák. I bez výčitek. Už tak je k pláči, že se jí ztratily její pověstné vnady z dob Miss, kdy se pyšnila přírodníma čtyřkama.

Iveto, přeci nechceš být jak Eliška Bučková, na kterou se už nedalo koukat! Nikdo na tobě nechce počítat žebra.

Foto: Herminapress, sociální sítě

 

reklama

reklama